Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn lehetséges ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn lehetséges ilyet kérni? Egy szép zenét, az alábbi módon?

Figyelt kérdés

Én a fiús anyuka vagyok a történetben. A lány anyukájának van egy ötlete. Ugyanis a fiatalok (amikor beszélgettünk az esküvőről), mondták, hogy nem kértek "művészeti részt" (amit az esküvő elején szoktak), tehát egy dal, vagy vers, hangszeren játszás, ilyesmi. Egyszerűen csak mert nem, nem volt ötletük.

Állítólag anyakönyvvezetők szerint pedig ez a rész azért előnyös, mert azért stresszben van a párocska, és így az elején a bevonulás után van egy kis "lenyugvás".

Szóval leendő menyem anyukája azon ötletel, hogy egy igazán szép dalt lehetne-e kérni így "művészeti rész" gyanánt. 2,7 perces lenne, egy nagyon szép kis dal egy nagyon szép feldolgozásban. Egyszerű, letisztult.

Ilyenbe egyáltalán belemegy az anyakönyvvezető? Tehát az elején úgy lenne felvezetve bevonulás után, hogy ezt a dalt hallgassuk meg, az ifjú pár szülei "küldik" a párnak.

Vagy ilyet nem lehet?

(Mert gondolom, annál jobb, mint valami harmadrangú színész előad egy verset muszájból.)

Véleményeket írjatok légyszi (amúgy nem vagyunk matuzsálemek, nagyon fiatalon házasodnak a gyerekeink:))



2018. jún. 5. 09:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
92%
Hogyha ők nem kértek, akkor szerintem ne erőltessétek. Ha mindenképp akartak volna valamit, akkor lenne, de nincs. Ha meg így keresztbe szerveznéne az anyósom a hátam mögött, akkor meg azzal már meg is lenne alapozva a jó kapcsolat :D.
2018. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem aranyos ötlet. Mivel nem azt mondták a fiatalok, hogy nem akarják mert klisé, vagy ház hanem csak nincs ötletük ezért gondolom nem haragudnának meg. De azért annyit mondjatok nekik, hogy lesz nekik egy apró kis meglepetésetek.
2018. jún. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
0%
*gáz
2018. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
84%

Miért nem hagyjátok, hogy a pár döntsön? Soha nem ertettem anyóspajtáséknak miért kell kényszeresen beleugatni mindenbe. Én biztosan nem örülnék, ha elkezdenének mögöttünk kitalálni dologkat...

23/N

2018. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azért nem kérték, mert nem volt ötletük? Nem lehet, hogy nem akarták túl érzelgősre venni? Igazából az a baj, hogy nem ismerjük a párt. Valaki aranyos ötletnel tartaná, van aki kiakadni, ahogy az első írta. Nektek kell ismerni a gyereketeket. Nem mindenki viseli jól, ha a "háta mögött szervezkednek", még ha jó szándékból vagy meglepetésből teszik is. Én inkább a lagzin küldenék egy dalt biztos ami biztos.
2018. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
49%

4.vavyok: magára az ötlere pedig: nem szívesen állnék a bevonulás után majd három percig kínosan mosolyogva a vendégekre, egymásra, amíg lemegy a zene... ráadasul rettentő giccs. Nekem nagyon nem tetszene. Sem az ötlet, sem az, hogy nem képesek visszafogni magukat és szervezkednek. Kedves anyós, az álmát ne a gyereke esküvőjén akarja megvalósítani, akkor kellett volna, amikor az ön esküvője volt.

23/N

2018. jún. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 A kérdező kommentje:

Szerintem kár ilyen ellenségesnek lenni, rég rossz, ha valakinek az élete egyik legnagyobb döntése, hogy szeretne-e egy szép, letisztul kis népdalt, szép feldolgozásban az elején.

Gondolom, akik itt tűzzel-vassal "védik" az ifjú párt, azoknak kb. az esküvőjük lesz a legnagyobb dobásuk az életükben.

A normális, segítő válaszokat köszönöm.

2018. jún. 5. 10:07
 8/86 anonim ***** válasza:
92%
Nézd, magamból kiindulva, a kedves leendő anyósom elküldeném a bánatba, ha nekiállna szervezkedni az esküvőnkön.
2018. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:
4-es, beleugatni nem szoktam, úgyhogy ha megkérhetlek, válogasd meg a szavaidat, nem a saját anyukáddal beszélsz (vele biztosan lehet).
2018. jún. 5. 10:07
 10/86 A kérdező kommentje:

6-os: Akkor is "kínosan áll" 2 percig, ha valami harmadrangú színésznőcske a városból fel van kérve egy versre, sokszor hivatalból is szoktak ilyet.

Bár nem hinném, hogy téged fenyegetni fog az a veszély, hogy az esküvődről kell döntened valaha:DDD

2018. jún. 5. 10:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!