Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok ezekről a ruhákról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ezekről a ruhákról?

Figyelt kérdés

Kis esküvőt tervezünk kb 25-30 fő. Helyszíni polgári esküvő, utána vacsi és kicsi buli.

Elkezdtem ruhákat nézni és nekem a minimalista, egyszerű ruhák nyerték el a tetszésem, távol áll tőlem a csicsa, nem szeretnék habcsók lenni.

168 cm magas vagyok ehhez kb 60 kg, de nem vagyok kövér, ruhákban S-est vagy 34/36-osakat szoktam hordani. Tudom, hogy a kinézett ruháim leginkább a 180 centis, hosszúlábú modelleknek áll a legjobban, de érdekel, hogy nektek hogy tetszenek ezek a ruhák.

[link]

[link]

[link]


Egyébként nyári esküvő lenne. :)



2018. jún. 10. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Az elsőnek jó lenne látni az elejét is...


amúgy szerintem szépek, én sem kedvelem a habosbabos hercegnőruhákat. egy egyszerű ruha + fejdísz, ékszer szerintem sokkal ízlésesebb:)

2018. jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerintem nagyon szép, de van egy fehérnemű jellege és szerintem felül túlságosan nyitott.

A második már korrektebb ilyen szempontból, szerintem az a legjobb a három közül.

A harmadiknak nem látni az elejét, de annak a felső része is elég lengének tűnk így hátulról.

2018. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon szépek, de mindenképp próbáld fel őket (vagy legalábbis stílusban hasonlót), mielőtt megrendeled valamelyiket. Épp azért amit az előttem lévő is írt: van egy kicsi fehérnemű beütése és azt tudni kell viselni.
2018. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem a legelső tetszik a legjobban.

A 168 cm-rel pedig nem vagy kicsi, + még ha lesz egy magassarkú is rajtad (még ha csak egy 5 centis is) remekül fog állni a ruha.

2018. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
a kettes a legjobb mert az elsőnek olyan nejlonharisnya anyaga van
2018. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a 2. tetszik. De úgyis te választasz.
2018. jún. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nekem is a 2. a kedvencem egyébként, csak a szélső vállpánt nélkül, csak spagettipánttal. Varratni szeretném, tehát így viszonylag szabadon variálhatom a fazonokat :)

Igen, a 3. ruhának nem látni az elejét, itt főként a nagyon nyitott hátrészt akartam mutatni.

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2018. jún. 10. 14:46
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy varratod, azt ajánlom, hogy menj el ruhaszalonokba felpróbálni hasonló fazonúakat, hogy lásd, hogy hogy áll rajtad, mi az ami tetszik benne, mi az ami nem. Szerintem mindenképp érdemes, mielőtt varratsz egy zsákbamacskát.
2018. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes felül túl fehérneműs.


A kettes viszont csodaszép.

2018. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

De mindenképp próbálj fel pár ilyesmi fazont.


Én is szeretem, de tudom, hogy van olyan fajta abból, amiben terhesnek nézek ki :D

2018. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!