Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Alkoholmentes lagzi sikerülhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholmentes lagzi sikerülhet jól?

Figyelt kérdés

Én azt az elvet vallom, hogy intelligens ember alkohol nélkül is jól tudja magát érezni.

Én nem fogyasztok alkoholt, párom nagyon mértékkel. Illetve az én esetemben komoly családi oka is van.

Ez az elgondolás okozhat akkora gondot egy lagzin, hogy valaki panaszkodjon miatta?



2018. jún. 12. 23:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
48%

Nekem ez furcsa lenne még úgy is, hogy én se iszok. Nem azért mert tilos, csak nem szeretem.


De egy esküvőn nem engedni, hogy mások igyanak, ha akarnak, az furcsa.

2018. jún. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
59%

A ti esküvőtök, erre még én is azt mondom, hogy az legyen, amit ti akartok.

Az a megoldás nem fog működni, hogy kevés alkohol lesz. A cefrebogarak befoglalják és picha részegre isszák maguk, mindenki más meg ott marad szárazon. Akkor már tényleg jobb, ha egyáltalán nincs, és nem iszik senki. Aki le akar részegedni, az meg nyugodtan menjen át egy kocsmába.

2018. jún. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
45%
El se mennék ilyen lagzira. ultragáz.
2018. jún. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 BlackSword ***** válasza:
43%

A jobb helyeken van pezsgő... A vacsorához meg rövid előtte és bor a pörkölthöz... Aztán ugye másik fajta bor a süteményhez... És sör a bulihoz...


De ha így akarjátok akkor sok pénzre ne számítsatok...

2018. jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
86%

Én mondjuk személyszerint jól tudnám érezni magam egy lagziban anélkül is, hogy innék, de eszembe nem jutna ilyen lagzit rendezni. :D

Eleve megvan, hogy melyik fogás mellé milyen bor dukál, egy, a fogáshoz passzoló finom bor ezerszer jobb, mint valami cukros lötty.

Másrészt a pezsgővel koccintás elég alap rituálé, ha valaminek a megünnepléséről van szó.

Most nem azt mondom, hogy mindenkinek kötelező alkoholt fogyasztani (mint írtam, én is megvagyok nélküle), de el kell fogadni, hogy vannak alkoholfogyasztással kapcsolatos tradíciók, és igenis vannak, akik szeretik - és ez nem jelenti azt, hogy mind büdös alpári részegek lesznek.

Attól, hogy ti nem isztok, nem értem, másnak miért ne lehetne.

Mindegy, végülis a ti napotok, legyen olyan, ami nektek tetszik, de ezesetben készüljetek fel a duzzogásra, értetlenkedésre, korai távozásra.

Mondjuk én ha már csinálnék lagzit, akkor a meghívottak igényeit/ízlését is figyelembe venném, máskülönben igazából ünnepelhetnétek otthon is kettesben a pároddal a szertartás után, és akkor nem kell mások marhaságaival foglalkozni.

2018. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
47%
Nekem ezért nem lesz lagzim, csak kéttanús. Olyan szánalomhalmaz nem kell, akinek kell a lazuláshoz a piácska.
2018. jún. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
69%

#16

Szóval ha valaki szeret meginni egy pohár finom bort vacsora mellé, az szánalomhalmaz? :DD

2018. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%
Én sem iszom, de szerintem anélkül szr lesz a hangulat.
2018. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem, és nem azért, mert inni KELL, de aki akar, hadd igyon már.


Én sem vagyok nagy piás, párom sem, de a vacsorához szeretünk elfogyasztani pár pohár bort, vagy 2-3 üveg kézműves IPA-t.

Esetleg egy rövidet, ha nehéz ételt ettünk.


Attól, mert neked a családodban van piás, nem kell midnenkiről egyből azt feltételezni, hogy agresszíven, részegen tönkre teszi a bulit.


Nekem is egyik nagybátyám ivott, mint a kefekötő, mert a unokatestvérem is piás, és?

Az egy dolog, de másik 80 ember meg tudja, hol a határ.

2018. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha nem is értek többel egyet.
2018. jún. 13. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!