Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon gáz lenne, ha esküvőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne, ha esküvőn rap és metál zene lenne?

Figyelt kérdés

Természetesen az igényesebb fajtából, azt is úgy összeválogatv, hogy emészthetőbb legyen.


Mind én, mind pedig a párom utáljuk a mulatós zenét, és a hagyományos esküvői dalokat, így arra gondoltunk, hogy a rap és a metál mint kedvenc műfajaink is bele lennének csempészve a felhozatalba.


A másik verzió, hogy a fő irány a komoly zene lenne, esetleg egy kis jazz és swing társaságában.


A hagyományos lagzis dalokat viszont mindenféleképpen mellőznénk.


2018. jún. 13. 11:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Az igaz, hogy a ti esküvőtök és rólatok kell, hogy szóljon, de azért ilynekor számolni kell azzal is, hogy a vendégek nem biztos, hogy rap meg metál zene kedvelők. Én mindenképp olyan zenéket próbálnék összeválogatni, amik a vendégeknek is tetszhetnek és tudnak rá táncolni is.
2018. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én élveznék egy ilyen lagzit, de nem tudom, a ti vendégeitek milyen zenei stílusokat kedvelnek. Célszerű blokkokra bontani a repertoárt, egy kis ez, egy kis az, esetleg egy jó DJ meg tudja oldani jól.
2018. jún. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Rap nem esküvőre való, metál zene ok, sok szép rock ballada létezik.
2018. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha nem is metál - bár a párom megszerettette velem - de valami rock, vagy folk tuti lesz.


Mulatós kizárt, utálom én is, a kedvesem is.


Komoly zenét felejtsétek el, szerintem, arra nem tud táncolni a násznép.

2018. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#13

A kérdező metált mondott, nem rockot.

2018. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A mai világban már nem gond.
2018. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!