Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy legyen lánybúcsú ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen lánybúcsú ha nincs egy barátnőm sem?

Figyelt kérdés
Páromnál megoldott mert sok barátja van. De az ő barátai az én barátaim is és ezért csak fiú van aki szóba jöhet.
2018. jún. 27. 18:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Rokonokat szokás oda elhívni. Anyukád, nővéred, ha van.
2018. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak anyu van. De őt 7 lóval sem lehet elvontatni.
2018. jún. 27. 19:00
 3/17 Derwer ***** válasza:
92%

Nem kötelező se a leány se a legény búcsú.

Nálunk egyik se lesz, mert nincs rá igény.


Te akarsz egyáltalán vagy csak divat , neked is jár?

2018. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el azokat,akikkel jóba vagy,nem kell,hogy lányok legyenek. Olyan bulit tartasz,amilyet akarsz.
2018. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Miért? Kötelező hogy legyen? Ez is csak egy hóbort mint a valentn nap, vagy a halowen és társai.

Ráadásul semmi értelme sincs mert a legtöbben már együtt élnek, a házasság csak egy papir lesz, semmi nem változik.

2018. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sincsenek barátnőim, anyukám tavaly meghalt, de én nem is terveztem lánybúcsút, ha odakerülök, szóval én ezen nem kattogok. Páromnak nem tudom, hogy lesz-e legénybúcsúja, hacsak nem hazautazik a szülővárosába, ahol van egy-két barátja.
2018. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy, nem kötelező.
2018. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Miért nem tartotok egy nagy közös bulit?

Többször hallottam már, hogy a házasulandó pár egy közös, nagy bulit tartott a közös barátok miatt (részben).

2018. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 peca1000 ***** válasza:
83%

Nálunk sem volt egyik sem. 2x nősültem.


Vagy csatlakozz a barátod csapatához ( úgy is közös), vagy othon TV-zz..

2018. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is közösek a barátok, vagy ha vannak is "külön barátaim", azok is férfiak. Mondjuk mi eleve utáljuk ezeket a kötelező köröket szóval úgy oldottuk ezt meg, hogy elmentünk bulizni egyet a barátainkkal közösen. Nem volt legénybúcsú vagy leánybúcsú.
2018. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!