Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy legyen lánybúcsú ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen lánybúcsú ha nincs egy barátnőm sem?

Figyelt kérdés
Páromnál megoldott mert sok barátja van. De az ő barátai az én barátaim is és ezért csak fiú van aki szóba jöhet.
2018. jún. 27. 18:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én barátokkal szervezném, tök mindegy, hogy fiúk vagy lányok. Vagy pedig a közös buli is jó ötlet.
2018. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
Hát en berúgnék egyedül, ahogy eddig is.
2018. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek úgy igazán barátnőim. A párommal van egy közös baráti társaságunk, úgy 10-12 fő, ahol egyébként megismertük egymást, szóval valószínűleg valami közös buli lesz.
2018. jún. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk nem lesz sem leánybúcsú, sem legénybúcsú, nincs rá igényünk.
2018. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha nincs egy barátnőd se, akkor miért akarsz mindenáron bulizni? Nekem sincsenek, de én nem s vágyom a leánybúcsúra. Te szeretnél egyáltalán, vagy csak "cikinek" érzed, ha neked nem lesz, a párodnak meg igen?
2018. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is csak egyszem barátnőm van (1000km-re Mo-n), akit el tudnék hívni.


Szóval vagy hazamegyek a vőlegényemmel - ő 100% megy, neki sok barátja van -, és ketten iszogatunk meg kajálunk, dumálunk egyet, vagy ha nem ér rá, akkor maradok Svájcban, és filmezek meg bontok egy pezsgőt egyedül.

2018. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Anyát szerintem pont nem szokás lánybúcsúra hívni. Nővért esetleg. De ha fiúbarátaid vannak, kérd meg őket, hogy szerezzenek neked lánybúcsút. Szerintem tök jó lehet egy lánybúcsú fiú haverokkal is :) Csak a csippendél fiúkat kell kihagyni, de az meg amúgyis annyira gáz.
2018. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!