Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi nászajándékod adnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi nászajándékod adnál hogyha csak egy polgári lenne, utána étterembe mennénk és mindenki magának fizetné a fogyasztását?

Figyelt kérdés
2018. aug. 17. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Az milyen esküvő, milyen vendéglátás ha mindenki magának fizeti a fogyasztását?
2018. aug. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Valami jelképeset, pl. nászajándék doboz.
2018. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, hogy kije vagyok a párnak. Ha barátok, testvér, közeli rokon vagy hasonlóan szoros kapcsolat van köztünk, akkor valami személyes, jelképes, de maximum 20-25 ezer ft értékű ajándékot adnék (a kedvenc helyükre belépő vagy utalvány, olyan tárgy, ami valamit jelent a kapcsolatunkban vagy olyan, amiről tudom, hogy régóta vágyakozik rá az illető). Ha nem közeli ismerős, csak "muszáj valamit adni" alapon ajándékozok, akkor szintén 20-25 ezer ft készpénz. Mindkét esetben egy szép esküvői kártya is járna az ajándék mellé, az első esetben esetleg poénosabb, személyesebb üzenettel. Nem hiszem, hogy ennél többet vagy nagyobb értékben kellene adni, ha a fogyasztást mindenki maga fizeti.
2018. aug. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Egy 20-ast két főre.
2018. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen esküvőnek mi értelme van? Nem vagyok híve a csiricsáré lakodalomnak, én is inkább a polgári+egyszerű ebéd/vacsora mellett vagyok, de akkor az a minimum, hogy akit meghívok, annak én fizetem az étkezését. Ha nem akartok más után fizetni, akkor ne hívjatok senkit, rendezzétek le a polgárit, aztán lehet hazamenni.


Nekem biztos, hogy égne a képem, ha azt közölném a vendégekkel, hogy mindenki maga állja a fogyasztását.

2018. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vennék nekik valamit max ötezerig.

Jó vastag bőr van a pár képén, hogy ezt megteszi.

2018. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Az exem volt ilyen esküvőn, ahol fizetni kellett a fogyasztást. Kivette a párnak szánt borítékból az étele-itala ellenértékét. A számlát meg beletette.

Bár nem én voltam, akkor még nem ismertük egymást, de igazat adok neki. Az ilyeneknek ez kell.

2018. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A 7-eset teljesen megértem, egyébként pedig el sem mennék ilyen esküvőre.
2018. aug. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről még nem is hallottam. Valószínűleg el sem fogadnám a meghívást! Ha valami csoda folytán mégis elmennék, nem adnék semmit.
2018. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tapló dolog a vendégekkel szemben. Ha nem vagyok közeli hozzátartozó, akkor csak valami üdvözlőlapot adnék vagy egy üveg italt. Ha egyáltalán elmennék az étterembe és nem mennék inkább haza még a lagzi előtt.
2018. aug. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!