Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívottak listája. Mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívottak listája. Mindig van ebből harag, sértődés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megvolt az esküvőnk,ami tökéletesre is sikerült.Na de...2 lányt,akivel életembe 2 alkalommal találkoztam nem hívtam meg,amin megharagudtak.A netten se tartjuk a kapcsolatot pedig.Egy szót nem beszélünk...Nem értem.

A másik a rokonság.Csak a közelebbieket hívtam az én részemről.Nagyszülők,keresztszülők és a családjuk,keresztlányom családja és a legjobb barátnőm volt jelen.Meg persze a szüleim. A rokonság (akit soha nem látogatnak meg minket) pedig nagy haragot érez. Anno ők se hivtak meg minket az esküvőre..bár az két tanús volt úgy értrsültem utólag.Elkezdtek mindennek elhordani,csúnya jelzőkkel illettek,ami szarul esik.

Ti hogy oldottátok meg ezeket?



2018. szept. 17. 07:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem tartod a kapcsolatod a 2 csajjal, honnan tudod, hogy haragszanak?? És ha nem tartod velük a kapcsolatot, mit érdekel téged, ha haragszanak?

Ugyanezt írható a távoli rokonságra is!

2018. szept. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
“Megvilt az esküvőnk, ami tökéletesre sikerült.” - ez a lényeg! Legyetek boldogok, szeresd a férjed, a rinyagépekkel meg ne foglalkozz. 😊
2018. szept. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 peca1000 ***** válasza:
93%

Magas ívben lesz.....arod őket, és a képükbe nyomod, amit ide leírtál nekünk.


Ha pampognak, még neked álljon feljebb, hogy mégis ezt hogy képzelik, mire fel hívtad volna őket el?

2018. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyse beszeltek, akkor meg minek torodni veluk? :D
2018. szept. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért bántja az embert,hogy elhordják mindennek.
2018. szept. 17. 08:49
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagy kompromisszum készségem van de van ahol nem lehet.


Jó volt? Az. Akkor ez annak is lehet a következménye mert nem a fél falu és a sosem látott rokonok kedvéért volt rongyrázás hanem azokkal voltatok akiket kedveltek.

Mindenki képes mindenen felháborodni és utálkozni. Ezen nem lehet változtatni.

Tudod hogy teljesen irreális számodra a hülyeségük. Ezért tök felesleges nyugodtan, békítőlég magyarázni, vagy enyhíteni őket. Vedd fel a stílusuk amikor elég állnak ezzel mert csak ebből értenek ezek szerint.


Addig viszont a saját életedet éld ne akadj ki s sok boldogságok! :)

2018. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy rosszul esik, de le kell tojni. Őket se fogja izgatni túl sokáig, csak vannak ilyenek, akik az élő fába is belekötnek. Mindenki annyi embert hív meg, amennyit akar. Ez pénztárca függő is. Van, akinek nem fér bele 100 fő, csak a szülei, nem illik ezt firtatni.
2018. szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Még nem volt esküvőm, de egyszerűen fogom kezelni:

1. Én senkitől sem várom el, hogy meghívjon és szemernyi negatív érzésem sincs, ha akár a legközelebbi barátom sem hívna meg.

2. Ezért senki mástól sem fogadom el, hogy elvárja tőlem, hogy meghívjam. Ha valaki haragudni meg sértődgetni akar, megteheti, de én nem fogok részt venni benne, nem veszem figyelembe, nem vitatkozom, nem érdekel.


Nem szabad belemenni ezekbe a kicsinyes, nyomorúságos veszekedésekbe.

2018. szept. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, szinte mindig van sértődés. Valahol meg kell húzni a határt, és akik éppen túl vannak rajta, azok általában megsértődnek hogy őket miért nem hívtad meg amikor XYt igen. 2 tanús esküvőnél meg szülők szoktak megsértődni. Ez egy olyan helyzet, ahol nem nyerhetsz.
2018. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szard le. Egyik füleden be, a másikon ki.
2018. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!