Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívottak listája. Mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívottak listája. Mindig van ebből harag, sértődés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megvolt az esküvőnk,ami tökéletesre is sikerült.Na de...2 lányt,akivel életembe 2 alkalommal találkoztam nem hívtam meg,amin megharagudtak.A netten se tartjuk a kapcsolatot pedig.Egy szót nem beszélünk...Nem értem.

A másik a rokonság.Csak a közelebbieket hívtam az én részemről.Nagyszülők,keresztszülők és a családjuk,keresztlányom családja és a legjobb barátnőm volt jelen.Meg persze a szüleim. A rokonság (akit soha nem látogatnak meg minket) pedig nagy haragot érez. Anno ők se hivtak meg minket az esküvőre..bár az két tanús volt úgy értrsültem utólag.Elkezdtek mindennek elhordani,csúnya jelzőkkel illettek,ami szarul esik.

Ti hogy oldottátok meg ezeket?



2018. szept. 17. 07:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nagyívben leszarni őket.

Az esküvő tökéletes volt, ti boldogok vagytok - ez a lényeg.

2018. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nálunk is volt, hiszti mindig van. Kis esküvőnk volt, szűk családdal és pár tizensok éve baráttal. Főnököm (70es öreg, mindenki utálja, mert megzápult az agya már, de ő valahogy mindenkire azt hiszi, hogy a pótgyereke, már inkább unokája, babusgatja a többnyire 25-30as dolgozókat, förtelmes) egyenesen ledöfött kb. a tekintetével, hogy "dehát a Zsófikát meghívta (Zsófikával egy óvodába jártunk), én annyit beszélgettem magával (értsd beszélt hozzám), jól esett volna". Le kell tojni.

Hogy kit hívtatok meg, a ti dolgotok, a ti döntésetek. A potyalagzileső ismerősökkel, rokonokkal meg nem kell foglalkozni, el kell engedni. Ha mindenkit meghívsz, aki be fog durcázni, ha otthon kell néznie a Született feleségeket, akkor abból a pénzből, amit a 400 fős esküvőre költesz, akár vehetnél egy szép, nagy házat is.

2018. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk kis esküvőnk volt, szüleink, testvéreink, nagymamák, és mindegyikünknek 2-2 jó barátja (tanúk is a barátok közül voltak). És úgy gondoltuk, mivel ez így tényleg nem sok, így még meghívjuk anyósom testvérét a férjével, és anyukám nővérét (a többi szülőnknek nincs testvére). Na, erre is volt sértődés. Merthogy anyósom azon puffogott, hogy de az ő nővérének a két férjes asszony lányát miért nem hívtuk meg férjestől, kisgyerekestől (mindkét helyen 2-2 kisgyerek is van).Nem fért a fejébe, hogy unokatestvéri szinten már nem hívunk meg senkit, mert akkor vége-hossza nincs.

Szóval egy hülye mindig akad, aki gerjeszti a feszkót:(

2018. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az esküvö az amin kiderül ki milyen valojaban

Semmit sem vesztettel

En is kemenyen vettem a listat

100 embert is hivhattam volna de csak 50en voltunk

mit jopofizzak reg nem latott rokonokkal

En unoka tesom parjat akivel 1 honapja voltak együtt

probalkozott mar azzal is h a tesoja nem jön es a parja jön helyette

aztan mondtam akkor nem kell eljönni neki sem

persze eljött

de azert van egy bizonyos hatar

2018. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen mindig van sértődés... tesómék esküvőjén mindenkinek ott kellett lennie, akinek "illett"... kegyetlen unalmas esküvő volt! Ráadásul rég nem látott rokonok ENGEM nem is ismertek meg... :D De, hiába tettek meg mindent, anyunkhoz visszajutott másnak a nyavalygása hogy ők miért nem jöhettek... Én se fogom ezt túlgondolni ha esküszönk az is biztos.
2018. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Minden esküvőnél ez van. Nálunk is. Baráti/ családi körömben, akik eddig esküvőt szerveztek, MINDIG volt sértődés. Ahogy előttem is írták, ilyenkor mindenki kimutatja a foga fehérjét.

Nekünk is kis esküvőnk lesz... Hát, a szervezés alatt azért elég sokat csalódtam, közeli családtagokban is. Számomra az az eszméletlen, hogy hogyan lehet ekkora ügyet csinálni egy esküvőből, amit személy szerint sokra tartok és nagyon szép dolog egy ember életében, de azért ne vicceljünk már, hogy családok tudnak összeveszni rajta, és évekig vitázni ilyen hülyeségeken. Kicsit átfordult ez az egész dolog.

Eleinte sajnos engedtem az érzelmi zsarolásnak, és már szinte a kedvem elment az egész esküvőtől, de tanultam belőle, hogy senkinek nem szabad hagyni, hogy lehúzzon. Mindig lesznek olyanok, akik ezt így fogják fel, és megsértődnek. De velük nem kell foglalkozni:) Tényleg ez a kulcsa a dolognak...


"Magyarázkodni felesleges:

-A barátoknak nem kell,

-Az ellenségek úgysem hiszik el."

2018. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!