Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszik a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gannicus23 kérdése:

Jogosan haragszik a barátnőm és jogos amiket ezért csinál?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán megnéztem egy másik lány fenekét ezt észrevette a barátnőm megsértődött. aztán végig csak a telefonját nyomkodta barátnőjével beszélt telefonon nem szólt hozzám ha probáltam hozzá közeledni akkor eltolt és mondta hogy hagyjam. Ezek után nekem is rosszul esett ez tőle aztán felszállva a buszra nem ült le mellém csakugy.

majd szóltam neki hogy ez elég megalázó számomra ugye, elült de nem szólt semmi akármit mondtam csak aha ok jól van menjek a másik csajhoz akkor. Én a barátnőmet szeretem, de most megnéztem egy csajt nem hiszem hogy akkor a bűn. azóta bocsánatot kértem tőle folyamatosan flegmázik, leráz nem foglalkozik velem. Ekkora nagy gondot kell ebből csinálni?



2016. júl. 12. 21:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Vègülis jogos a sèrtődöttsège, legalább ne akkor nèzegess más csajokat ha veled van a barátnőd. Nagyon megalázó tud lenni az ilyen dolog :(
2016. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
74%

szerinted neki nem volt megalázó a szitu?


23F

2016. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
59%

Kevés az önbizalma, persze, hogy szarul esik neki.

Legközelebb legyél óvatosabb!

2016. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
35%

Ne vicceljetek már, ez jogos, nem, nem az.

Szarul esett neki, elnézést kértél, ennyi.


Ilyen szituban nálunk max megnézem én is a csaj seggét és nem nekiállok hisztérikázni.

2016. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Ugyanugy gondolom mint a 4-es elnézést kértem, azt mégis olyanokat reagál hogy oks, oké ja ennyi. Meg azóta leszar nem ir semmi.
2016. júl. 12. 21:51
 6/35 anonim ***** válasza:
67%
Az, hogy rosszul esett neki, jogos lehet, de ez az egész cirkusz nevetséges, amit eljátszott. Elül máshova, eltol. Mi ez, ha nem agyi éretlenség? A nők is megnézik a férfiakat, más kérdés, hogy olyan rafkósak, hogy észre sem veszed ezt. :D Ez egy kész cirkusz.
2016. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
53%

félig-meddig jogos. baromira paraszt, hogy ott van melletted és te más fekenét nézed.. másrészt azt nem értem, hogy miért nem ült le melléd. :D. én a helyedben kiengesztelném.

21L.

2016. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

És a párod feneke mennyire tetszik?


23l

2016. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
De akkor sem kellene szerintem ekkora felhajtást csinálni, abba nem gondol bele, hogy engem lejárat ezzel a buszon, meg 2x probáltam neki puszit adni elfordul...akkor aki azt látja mit gondolhat rólam? Felhoztam neki hogy most emiatt érdemes igy elrontani a napot? azt mondta neki már semmi kedve ehhez a naphoz meg hagyjam békén.
2016. júl. 12. 22:10
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

eltúlozta, de te meg ne akkor nézd a nőket ha veled van.

és probléma megoldva.

2016. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!