Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet ezt a szitut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt a szitut elegánsan megoldani?

Figyelt kérdés
Közeledik az esküvő, az eleje óta mindent én és a párom intézünk, szervezünk, fizetünk. Ez a mi nagy napunk lesz, mindent úgy szeretnénk ahogy megálmodtuk. Itt jön a képbe anyóspajtás, aki minden apró dologért b****gat. Nem szeretnénk templomi esküvőt, emiatt nagyon megsértődött. Aztán nem tetszik neki hogy nem az ő kedvenc tortáját választottuk. Sérti az érzéseit, hogy nem hívtuk meg a kötögető klubjába járókat. Sérteget a ruhám, tervezett frizurám, sminkem, cipőm miatt. Azt akarja hogy a lagzi után hozzájuk menjünk aludni, de mi nem akarunk. Elegem van!! De beszélni nem tudunk vele. Valami frappáns megoldás kellene, hogy leállíthassam. Ötlet?

2018. szept. 18. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Szeritnem a saját gyerekének kellene beszélnie vele.

Gondolom azért ilyen aktív, mert a gyere nagy napja és tökéleteset akar neki.

Beszélj a pároddal. Aztán akar együtt beszéljetek az anyossal. Mondjatok el, hogy ez a TI nagy napotok, TI almodtátok meg a saját esküvőtöket. És szívesen meghallgatjátok az ötleteit, viszont garantálni, hogy az lesz, amit ő elképzelt nem tudjátok, mert ha nagyon különbözik a ti elképzelésektől egyszerűen nem fogjátok megvalósítani.

Magyarázzátok el, hogy nektek kell hogy jó legyen/tetszen, nem pedig neki.

Addig beszélnék vele erről, amíg el nem jutunk oda, hogy nem szól bele többet direktbe.

Én így csinálnám, szerintem ez korrekt és elegáns.

2018. szept. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Pontosan ezt gondoltam én is, először a fia beszélt vele, aztán ketten, aztán megint a fia, megint ketten... Már vagy 10 ilyen körön túl vagyunk. Süt belőle a rosszindulat. Kellene valami, amivel be lehetne fogni a száját. Valami, amitől visszább vesz. Mert a szép szóra, a könyörgésre, az utasításra sem hallgat.

2018. szept. 19. 00:05
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Adjatok valami feladatot neki.

Valami ami végülis kb mindegy és nem fontos neki, viszont ő meg fontoskodhat vele.

2018. szept. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Van az a mondás, hogy amíg én fizetem a vacsorát, olyan zenét húznak, ami nekem tetszik. Erre pont illik.

Álljatok oda anyós elé, hogy ha ennyire szeretne beleszólni az esküvőbe, akkor x ezerrel (millióval) szálljon be. Ennyi lenne, hogy új ruha, fodrász, és templomi esküvő is legyen. Nektek fontos a véleménye, de anyaligag vannak korlátaitok.

Olyan összeget mondj, amit nem fizet ki röhögve.

2018. szept. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik füleden be, a másikon ki. Addig fogja csinálni ezt, amíg látja rajtatok, hogy ti is foglalkoztok vele. Ha látványosan nem foglalkoztok vele, akkor egy idő után feladja.
2018. szept. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Bah ugyanez volt... Én megmondtam anyósnak mosolyogva négyszemközt, hogyha nem fejezi be a hisztit, felbérelek két verőlegényt és kidobatom az esküvőről, aztán elintézem, hogy idővel a fiát se láthassa soha többet, mert ha tetszik neki ha nem, ez az esküvő olyan lesz, amilyennek mi akarjuk. Aztán mosoly és hátraarc.


Na azóta jóban vagyunk.


Ezek csak ugató kutyák, ha "nagyobb kutya" vagy elhallgat.


N

2018. szept. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha nem állítja le magát akkor nem kell jönnie.
2018. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Le kell ketten a pároddal határozottan állítsátok az anyját. Előtte pároddal beszéld meg, mi a harci terv, hogyan kommunikáljátok és mit tegyetek, ha így és így reagál (pl hisztizik, sír, stb.).

A lényeg, hogy egy csapatként álljatok ki, akkor látni fogja, hogy egységben az erő és talán végre belátja, hogy neki a helye a kispadon van.

2018. szept. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer előhozza a témát, faképnél kell hagyni.
2018. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

asszus

Vagy most lerendezitek vagy végetek

Mi lesz ha lesz unokája??

Egy eleten at baszogatni fog

ne ugy fogd,ne igy fogd,ne igy neveld

ilyet meg olyat nem ehet,semmi nem lesz neki jo

Nem irigyellek

Alljatok a sarkatokra!es mutassatok meg h nem befolyasolja az eleteteket...

Be kell szolni vagy eroteljesebb hangon visszaszolni

es NEMet mondani

2018. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!