Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lent kifejtem a helyzetet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lent kifejtem a helyzetet, adjatok tippet, hogy menedzseljem el a szitut?

Figyelt kérdés

Tetszik valaki, vagyis inkább szerelmes vagyok belé. Nő vagyok, és természetesen egy férfiről van szó. De egyelőre arra utalnak a jelek, nem különösebben éreklem, és ebbe egyszerűen nem tudok belenyugodni, nem tudom hátradőlve leszarni. Pedig úgy tűnik, valaki más is van a képben, akinek tetszik, és akivel inkább tűnik viszonzottnak az érdeklődés. Egy másik nő, akinek idióta csengőhangjai vannak, minden ismerősére másik; meg aki egyszer a megszeppent, elesett, oltalmazandó lányka szerepében van, másszor pedig a piszkálódós, jófej, vagány havercsaj szerepében tetszeleg. Irritál, ilyen van, hogy egész nap nagyszájú, karakán, szurkálódik, keménykedik, mindenben benne van, "menőzik", és ugyanaznap kicsit később szomorú, álmos, fázik tehát oda kell adnia egy srácnak a pulóverét (na vajon melyik srácnak), haza kell kísérni... De úgy tűnik, bejönnek neki ezek a szerepek, amiket felvesz, mert a férfiak simán benyelik, és egyszer laza havercsajnak, egyszer cuki oltalmazandönak tekintik és rajongják körbe. Én meg ott ülök normàlis emberként, persze kedvelnek, jól elvagyunk, stb., de nen kapoo feleakkora figyelmet sem, mert nem vívom ki műmájer módszerekkel, azaz nem hangoskodok, belevalóskodok, és nem sajnáltatom, védelmeztetem magam.

De a férfi, hát ő meg, ő az utolsó bástyám. Az egyetlen érték, ami ott nem béna, és ami megéri, hogy ne adjam fel a reményt.


2018. júl. 29. 03:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Es most mit szeretnel? Ratukmalni magad egy olyan ferfire, aki ismer, de egy kicsi hatassal sem vagy ra? Annak mi ertelme?
2018. júl. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Én meg ott ülök normàlis emberként, persze kedvelnek, jól elvagyunk, stb., de nen kapoo feleakkora figyelmet sem, mert nem vívom ki műmájer módszerekkel, azaz nem hangoskodok, belevalóskodok, és nem sajnáltatom, védelmeztetem magam."


Magyarul végtelenül unalmas vagy. Lehet irigykedni, meg szídni a másik csajt, de benne legalább van élet, szín, ő pezseg, feldobja a férfiakat, nem véletlen rajongják körbe.

2018. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az nem jut eszedbe, hogy a másik csaj egyszerűen csak jobban néz ki? Vagy közvetlenebb? Vagy van benne élet?



Gondolom te vagy a duci megbízható csaj a társaságban, aki a legjobb pasira kereszti a szemét, de annyi nincs benne, hogy ne a sült galambot várja, csak irigykedik más boldogságára

2018. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2 Nem vagyok unalmas.

3 Te csak ne gondoljad.

2018. júl. 29. 11:42
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Oké kérdező... nincs több kérdés, kiderült, hogy miért a másik csajjal van a pasi.


sok sikert házisárki :)

2018. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Bárhogy is zavar, de leírtad a lényeget az elején. A férfit jobban érdekli a másik nő. Ez ellen nem tudsz mit tenni.


Teljesen mindegy hogy miért. Fel lehet sorolni hogy jaj az a nő ilyen és ilyen de te bezzeg olyan vagy. A vonzalom és a szerelem nem egy lista alapján alakul ki.


Ha egyszer nem érdeklődik irántad lehetsz te a legjobb nő is a világon ha nem hát nem.


Ebbe jobb beletörődni, keress valaki olyat aki irántad érdeklődik. Ez egy jó tanács.


24N

2018. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg azt nem tudom hogy milyen viszony van köztetek. De mi lenne ha elkezdenél vele dumalgatni, ismerkedni és önmagadat adni, hogy megismerhessen. És akkor bármi lehet :)


Előző voltam

2018. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Bocs, hogy ezt írom, de a megnyilvánulásaid alapján nem csodálom, ha a srácnak a másik csaj kell egy besavanyodott, féltékeny hisztérika helyett...
2018. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!