Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok, akiket utál az anyós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiket utál az anyós és a család, hogyan telt az esküvő?

Figyelt kérdés
A párom nagyon szeret engem, sajnos az előző párját velem csalta meg, vagyis igazából mindig is engem szeretett de én komolytalan voltam és még gyerek ezért elutasítottam több éves udvarlását, ő pedig összejött egy lánnyal akivel 5 évig élt előttem. A barátom családja imádta a lányt, aki okos és diplomás volt. A leendő anyós a hátam mögött k****nak gondol amiért miattam hagyta el a tökéletes ment a fia . Nem szeretném amiatt nem át élni az esküvőt a szerelmemmel mert a családja utál. Vagyis csak az anyja és a keresztanyja. A párom apukája mindig is külön élt tőlük de ő nagyon szeret és folyton elmondja mennyire örül nekünk. Nem akarom h elrontsák a napunkat, és mindig csak ülnek a társaságomba flegmán, nagyon ritkán vagyunk együtt velük ezért csak ebből a pár alkalomból tudok ki indulni. Szerintetek nyugodtan is el telhet? Ez a mi napunk, és boldogok akarunk lenni, azt meg nem tehetjük meg,hogy ne jöjjenek 😁
2018. okt. 3. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Két tanúval telt, összesen négyen voltunk jelen plusz anyakönyvvezető.
2018. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
" Ez a mi napunk, és boldogok akarunk lenni, azt meg nem tehetjük meg,hogy ne jöjjenek" - Dehogynem.
2018. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Megtehetitek nekünk család egyik oldalról se volt jelen,kapcsolatot se tarjuk, én 27 ő 15 éve,minek lettek volna ott..
2018. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

1995 ben vett el engem a "qrvat " párom :)

Videófelvételen lett megörőkítva drága anyós végigzokodta az egészet 😂🤣


Ez a ti napotok :)

Senkinek ne hagyjátok elrontsa a boldogságotokat :)

Legyen ott ő is ,de előtte tudassatok vele ,ez nem róla szól ,rolatok :)


Sok boldogságot nektek :)

2018. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyik anyósóm sem utált, de a helyedbe hát, biztos egy szemtől-szembeni csevegésre beszavaznám anyóspajtit, és mielőtt az esküvő meg nem történik...aztán rákérdeznék dolgokra. Egyenesen. A carkavarásnak itt értelme nincs. Vagy kemény leszel mint az acél és egyenes, vagy kapsz a nyakadba egy kavarógépet..az ex nőcivel együtt.
2018. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én nem az esküvő miatt aggódnék, hanem a következő évekért. Nagyon meg tudja keseríteni az anyós-meny kapcsolat a házasságot.
2018. okt. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

"...az ex nőcivel együtt."


Nem értem, miért kommentel itt mindenki úgy, mintha a kérdező lenne a szent és mindenki más a hibás? Az ex barátnőről semmi rossz nem hangzott el, "Ex nőci"? Ő nem tehet arról, hogy a kérdező nem tudta eldönteni mit akar. Őt csalták meg, miért kell savazni? Nagy szerelem ide vagy oda, lehetett volna bennük is annyi tartás, hogy lezárják az előző kapcsolatot mielőtt belevágnak a közösbe. Ha valaki erről ír ki kérdést, mindenki bőszen írja mekkora gerinctelenség. Attól, hogy a kérdező esetében ez már "múlt idő", nem mindenki siklik át efelett egy legyintéssel könnyedén. Egy őszinte beszélgetés az anyóssal, egy őszinte bocsánatkérés tőled és a párodtól(!) is az anyós, az anyja felé igazán nem ártana, még akkor sem, ha az ő viselkedése is hagy maga után kívánnivalót.


A bocsánatkérés amúgy is csodákra képes, és az első lépés affelé, hogy valakivel enyhítse az ellenséges viszonyt, ha először megmutatod neki, hogy megérted és elfogadod, hogy az ő vélleménye az ami, és az ő véleményének ugyanolyan létjogosultsága van, mint a sajátodnak. (Ez nem jelenti azt, hogy a saját véleményedet hozzá kell igazítanod.) Ha a "dühös fél" látja, hogy próbálsz az ő álláspontjából gondolkodni, és nem kiosinyled le a problémáját, ő sem érzi többet fenyegetve a saját jogosnak érzett véleményét, és máris hajlandóbb lesz kompromisszumra. A "reklamáció kezeléssel" foglalkozó üzletemberek számára könyveket írtak erről, utánaolvashatsz, hátha segít.

2018. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
#7-nek tökéletesen igaza van. Annyira könnyen átsiklik mindenki afelett, hogy te meg a gerinctelen párod lehet, hogy egy életre tönkretettetek egy ártatlan embert. Az anyósban igazán csak azért nem értem, hogy miért csak a k****át utálja, hiszen a saját fia ugyanolyan undorító véglény. Ha lenne esze, akkor nem is akarna elmenni az esküvőre.
2018. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megúszni, hogy ezt nyíltan megbeszéld az anyósoddal. A füled-farkad behúzása, "remélem majd elmúlik" hozzáállás pont azt erősíti bennük, hogy egy sunyító, a tiszta helyzetekre nem sokat adó ember vagy. Ebben valószínűleg igazuk is van. Semmi nem fog változni addig amíg nem győzöd meg őket, hogy nem ugyanaz a kiscsaj vagy, akivel annó titokban jókat lehetett dugikázni, szarva mindenre és mindenkire. Ez egyenes beszéd és "bűnbánat" nélkül nem megy.
2018. okt. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előzményekről nem írok véleményt (pedig van).

Az esküvő szempontjából mindegy, miért utál az anyósod. Engem is utál, pedig kimondottan komolyan kezelem az erkölcsi kérdéseket, tehát nem ez a lényeg (mondom, az esküvő szempontjából csak).

Vagy kéttanús lesz, vagy kerek-perec megkéritek előzőleg, hogy ne rontsa el.

Persze nehezít azért akkor is a helyzeten, hogy jogosan van kiakadva rád, de egy esküvőt tönkretenni akkor is ronda dolog lenne. Ezt csak meg tudja állni.

2018. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!