Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő szervezés - hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő szervezés - hogy mondasz nemet a szolgáltatóknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Esküvőnket szervezzük. Több helyről kérünk be ugye ajánlatokat, van akikkel hosszabban elbeszélgetünk, pld. ceremóniamestered, dekoratőrök, van akikkel személyesen is találkozunk picit. Viszont a problémám hogy Ti hogyan mondtátok vissza azokat, akik végül "nem nyertek" valamiért?

Pld. a ceremóniamester nem szimpi... vagy a dekoros kissé agresszív, vagy egyszerűen a másik ceremóniamester hangját sokkal szívesebben hallanám az esküvőmön. Csak nem mondhatom ezt meg nekik hogy hé figyelj, ne haragudj de nem szimpi a hangod? :)

Vagy csak tűnjek el az éterben? De az meg akkora bunkóság, pláne ha egyeztettünk dolgokról, nem csak ajánlatkérés-ajánlatadás volt.

Vagy elég egy udvarias - köszönöm, de nem titeket választottunk sor? Mi van ha véletlen történik valami az elsődleges választottal? Keressek megint mást?

Nagyon köszi előre is a válaszokat!


2018. nov. 18. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég csak az udvarias "köszönöm, szimpetikus voltál, de nem téged választottalak". Ez üzlet, meg fogják érteni, hogy a ti igényeiteknek más jobban megfelel. Ha pedig gáz van, szintén teljesen tárgyilagosan visszamehetsz hozzá, hogy a másik lemondta, és van-e még esetleg nála hely. Nem kell ezt túlbonyolítani.
2018. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
“Köszönöm az ajánlatot, végül más mellett döntöttünk.” Ennyi. Nyilván nem ti lesztek az elsők, akik visszautasítjátok. 😊
2018. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Huh köszi a válaszokat! Egyébként valahogy ezt eddig nem éreztem "üzletnek" hanem olyan bizalmi kapocs is, és féltem visszautasítani... de tudom, aki mindenkit boldoggá akar tenni, menjen fagyiárusnak. :)

És racionálisabban igyekszem mostantól látni kicsit.

2018. nov. 18. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Udvariasan írd meg, hogy más szolgáltató mellett döntöttetek, esetleg kívánj sok sikert a további munkáikhoz. Nem kell ezt túldimenzionálni, a legtöbben simán eltűnnek az éterben. Ezt mondjuk én is bunkóságnak tartom én örülni szoktam egy válasznak akár pro akár kontra (fotós vagyok).
2018. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!