Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány évesen érezted először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen érezted először igazán, hogy nagyon szeretnél megházasodni? Nemet is írjatok.

Figyelt kérdés

Én most, 18/L vagyok. Tudom, hogy még rengeteg fiúval kéne megismerkednem és kapcsolatot teremtenem, mielőtt férjhez megyek valakihez. DE nekem ehhez egyszerűen nincs kedvem. Nincs kedvem folyton új fiút keresni, kapcsolatot építeni, aztán meg ha szakítunk akkor szenvedni, felépülni a szakításból és kezdeni az egészet elölről valaki mással.

Az exbartáommal 3 évig voltunk együtt, és azért ahgyott el mert már nem vagyunk szerelmesek egymásba és neki kell a kalandozás. :( Pedig szeretjük egymást.

Miért nem lehet csak simán kitartani egymás mellett? Régen is így csinálták. Csak mostanában lett elterjedt, hogy mindenki kapcsolatból kapcsoltba ugrál. Biztos, hogy jó ez? Ha már megszerettünk valakit, miért ne kötnénk össze az életünket?


2010. jún. 26. 10:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kell a több kapcsolat mielőtt férjhez megy az ember,mert szerelem és szerelem között hatalmas külömség van.Én mikor megismertem a férjemet,akkor tudtam meg mi is az igazi szerelem.

Visszagondolva némelyik "szerelmes állapotomra" elmosolyodok.Akkor,arra az érzésre én azt hittem hogy szerelem?!

Mindamellett nem a házasság köteléke adja meg az egymás melletti kitartást.Sok volt osztálytársamnál látom,hogy "elvált", és x éves gyereke van.Ennek mi értelme?Nem kell semmit sem elkapkodni.

2010. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Soha. Mindigis egy igazi, csodás, megbízható, őszinte kapcsolatra vágytam, papírokra sosem. Meg is találtam. L/26
2010. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Azt hhiszem 18 ébesen!! :D Most 26 vagyok van egy csodálatos párom, van már egy gyerekünk is, különösebben nincs bennem az, hogy házasodjunk össze. Annyira jól megvagyunk így is. Azt nem mondom, hogy soha nem házasodunk össze, de azt se, hogy egyszer biztos összeházasodunk. Ennyi idős fejjel már tudom, hogy nem a papíron múlik, hogy jó-e egy kapcsolat.

Azt szerintem is jól látod, hogy sokan egyből kilépnek a kapcsolatból, ha valami már egy picit nem jó. Nem azt mondom, ha valaki tényleg boldogtalan persze lépjen ki!

Viszont nem hiszem, hogy 18 évesen ekkora elvárásaid kellene hogy legyenek. Hogy azzal a fiúval, aki valószínűleg az első volt az életedben örökr együtt maradjatok. A szerelem egy idő után elhalványul mindegy hány éves vagy, de nem hiszem, hogy egy 18 évestől azt kéne várni, hogy ha már nem szerelmes csak barátsággal szereti a másikat mégis maradjon vele.

2010. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ezt még nem értheted,nagyon fiatal vagy.Ha nem szerzel tapasztalatokat,hanem az első szerelemmel összekötöd az életed,később rá fogsz jönni,hogy nem is éltél még igazán.Nagyon ritka a kivétel.Én 21 évesen mentem először férjhez,a volt férjem 23 volt.Két éve voltunk együtt az esküvő előtt.Az első házassági évfordulónkat külön töltöttük, mert megtudtam,hogy a két év alatt 13 nővel csalt meg.Visszakönyöregte magát, és adtam neki egy esélyt,de aztán csak elváltunk egy év múlva.Újra én költöztem el, én adtam be a válópert.Aztán eltelt hét év,mire újból találtam valakit,akohet férjhez is mentem 1,5 év után, és az esküvő után kilenc hónappal meg is született a kisfiunk.Visszagondolva az mondom, hogy kár volt beleugrani az első házasságba,mindkettőnknek jobb lett volna, kiéljük,kibulizzuk magunkat,bár én nem csaltam meg az eslő férjemet.Valóban régen nem volt válás, de csak azért mert szégyen volt,megbélyegezték az elváltakat,sokszor még ma is.Ráadásul sok nőnek nem volt szakmája,nem tudott volna egyedül megélni,gyereket nevelni,így tűrt.Tűrték a verést,italozást,nőzést,megalázást, mert nem volt választásuk.

Úgyhogy szerintem nem szabad beleugrani korán egy házasságba.Most még az is benned van szerintem, hogy nem tetted túl magad a barátodon, de majd találkozol újra valakivel,a ki megdobogtatja a szívedet.És vagy ő lesz az igazi,vagy nem.Egyszer biztos megtalálod,addig meg sokat fogsz tapasztalni.A csalódások is csak előre fognak vinni.

2010. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

20évesen, és a párom meg nem érzi úgy most se, hogy ez fontos lenne, gyerekünk van, de így se. Nekem meg ez nagyon fáj.

23/L

2010. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

én házasságra még nem vágyom, egy babára annál inkább. persze tudom h még nincs meg hozzá az anyagi háttér és még várnunk kell 5-6 évet, de már akkor is sznék :)

20 l

2010. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

17 éves voltam, amikor összejöttem a párommal, ő 27. Most vagyok 23 . . .


Tudom, hogy vele fogom elélni az életemet, de valahogy nem érzem sürgetőnek azt a papírt. Mint szokták mondani: mindennek eljön az ideje, ki mikor érzi :)

2010. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én már majdnem 3 éve vagyok a jelenlegi párommal,és imádjuk egymást.Gyakran emlegeti az eljegyzés témát is=) De amúgy is gyakran mondta eddig is hogy ha elvégzi az egyetemet akkor el fog venni.Én elhiszem neki,és tudom,hogy együtt éljük majd le az életünket.Sokszor emlegetjük azt is,hogy majd 60 évesen üldögélünk a teraszon és nézzük a naplementét...Tudom,hogy ez így lesz,habár a házassághoz én nem ragaszkodok,csak legyünk együtt és akkro minden jó=) Egyébként én kb 1 éve,amióta mondogatja,azóta gondolok sokat a házasságra. 20L
2010. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

ovis voltam, mikor nagyon szerettem volna férjhez menni a szomszéd tini fiúhoz :-DDDD

Azóta egyszer sem foglalkoztatott a dolog

25/L

2010. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban mindig fehér ruháról álmodtam...szalagavatómon meg volt.Néha tök jó lenne,ha férjhez mehetnék.De h már megteszem,akkor az normálisn történjen.Nem csak közjegyzőhöz akarok menni 2 tanúval.Ehhez persze pénz kell,de ha majd egyszer jobb lesz itthon a pénzügyi háttér...


4 éve vagyok együtt a párommal és van egy fél éves lányunk.Úgy érzem,hogy vele szeretnék megöregedni és unokázni...:)


Ez a éld ki magad mielőtt megtalálnád az igazit dolog annyira irritál.2 barátom volt a jelenlegi előtt.Az egyik katonának ment 2 hónap után,a másik meg csúnyán becsapott.3 hónap után ott hagytam.Szóval ezek nem is voltak komolyak...

2010. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!