Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány évesen érezted először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen érezted először igazán, hogy nagyon szeretnél megházasodni? Nemet is írjatok.

Figyelt kérdés

Én most, 18/L vagyok. Tudom, hogy még rengeteg fiúval kéne megismerkednem és kapcsolatot teremtenem, mielőtt férjhez megyek valakihez. DE nekem ehhez egyszerűen nincs kedvem. Nincs kedvem folyton új fiút keresni, kapcsolatot építeni, aztán meg ha szakítunk akkor szenvedni, felépülni a szakításból és kezdeni az egészet elölről valaki mással.

Az exbartáommal 3 évig voltunk együtt, és azért ahgyott el mert már nem vagyunk szerelmesek egymásba és neki kell a kalandozás. :( Pedig szeretjük egymást.

Miért nem lehet csak simán kitartani egymás mellett? Régen is így csinálták. Csak mostanában lett elterjedt, hogy mindenki kapcsolatból kapcsoltba ugrál. Biztos, hogy jó ez? Ha már megszerettünk valakit, miért ne kötnénk össze az életünket?


2010. jún. 26. 10:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan gondolkozom. első párommal 2 évig voltam együtt.utána volt egy 2 hetes "kapcsolatom". A mostani párommal több mint 3 éve vagyok,Februárban megkérte a kezem és azóta az esküvőt tervezgetjük(csak győzzünk spórolni :) ).Fiatal vagyok,de akár már ma hozzá mennék.De persze mindenki más,és sok mindetől függ(érettség,megfelelő pár).

Jövőre szeretnénk megtartani az esküvőt.


20/L

2010. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Bocsi,az lemaradt hogy abban egyet értek hogy nem kell az a sok ugrálás,fűvel-fával való együttlét. De az kell,hogy legyen legalább 2 srác,férfi akiket össze tudsz hasonlítani.Sokan nem hiszik,de igenis vannak akik fiatalon,2.-3. kapcsolatuknál megtalálják az igazit
2010. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!