Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megoszthatom veletek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoszthatom veletek az érzéseimet? Hasonló helyzetű menyasszonyok?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva lesz az esküvőm. már többször jártam itt kérdésekel, de most csak szeretném elmesélni nektek, hogy a héten milyen érzéseim támadtak.

nagy lázban égünk, szervezzük az esküvőt, hogy minél költségtakarékosabban oldjuk meg. a héten felgyorsultak az események (gyűrűrendelés, öltönyrendelés, meghívók szétostása, virág és dekoráció megszervezése, árajánlatok közül választás, a kiválaszottal való megbeszélés, minden apróság kezd már körvonalazódni, költségek újratevezése a konkrétumok tudatában és nem kell már aggódnunk, hogy meg lesz-e a pénz, mert igen, megvan rá ).

szóval most jutottam el arra a szintre, hogy izgulok, már alig várom az esküvőt és én szeretnék lenni a legszebb menyasszony a világon és szeretném a páromat elkápráztatni, ha meglát a ruhában, sminkelve, gyönyörű frizurában...

amikor előszö voltam ruhapróbán, akkor szolid ruhát választottam, majd visszamentem és már bártabb voltam, egy "nagyobb" ruhát szemelte ki és foglaltam le. de most úgy érzem még egyszer visszamegyek és egy igazi hercegnős ruhát szeretnék, ami hófehér és ragyog, amikor rásüt a nap!

talán bután hangzik, de most értem meg egy rendes ruhapróbára.

már van egy babánk, imádom a párom, csodás apa és társ és izgatottan várom, hogy a felesége legyek.


2010. jún. 27. 11:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Szrintem találd meg álmaid ruháját!

sok boldogságot! :)

2010. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mi a gond? De komolyan nem értem?:)

Annyi ruhát próbálj fel, amennyit csak tudsz, ha lehet más helyekre is nézz be és azt válaszd amit TE a legjobbnak gondolsz! Egyébként remélhetőleg fognak linkelni neked, mert szoktak, és hááát néha nézek hogy milyen extrakirálylányos költemények is vannak....:)

2010. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot!
2010. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
nem-nem. gond egy szál se. ismerősöm a kölcsönzős lány, visszamegyek. csak eddig nem mertem beleélni magam, vagy nem is tudom megfogalmazni, de álmodni sem mertem lyen ruháról, és szégyenlősen próbáltam eddig. de MOST úgy érzem, félre mindennel és irány egy királylányszerkóért, hogy a párom álla a földig érjen! és mindenkié, aki ott lesz a lagzinkon!
2010. jún. 27. 11:35
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

Gratulálok! További sok boldogságot kívánok! Élvezd csak ki nyugodtan a készülődés izgalmát, válogass tetszésed szerint, és Te leszel a világ legszebb menyasszonya. Nagyszerű napok ezek!

kicsikéd, ha kislány, koszorúslány lesz, ha netán karonülő is, rózsaszínben? Ha kisfiú, lesz bokrétája ruhácskáján, mint apró vőfélynek?

2010. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Itt most minden körülötted forog, így nyugodtan megengedheted magadnak, hogy kihasználd a helyzetet :) Annyi ruhát próbálsz fel, amennyit akarsz, és addig válogatsz, ameddig megtalálod az igazit.

Én 22éves vagyok, bár nem vagyok menyasszony, még vőlegény jelölt sehol semmi, mégis már pontosan tudom, milyen ruhám, és frizurám lesz :D

Sok boldogságot nektek! :D

2010. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
As amúgy teljesen normális ahogy érzel a ruha kapcsán. Nekem már kis pocim volt, sorra hozták azt a bizonyos "felülmegkötjük, hogy minél jobban látszódjon hogy terhes vagy" ruhákat, aztán egyszer csak előkerült egy hátul nagyon fűzős, alul abroncsos IGAZI csoda. Na , mondtam ez kell nekem , és az lett a ruhám :)
2010. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
kisfiú és 4,5 hónapos lesz akkor. természetes kis kényelmes öltönyt varratunk neki és a nyitótánc után Vele táncolom a második táncot. a szülők szerint bután fogunk kinézni, hogy ringok egyedül vele jobbra-balra, de engem már nem érdekel! nem táncolok addig senkivel, míg ÉLETEM KÉT FÉRFIJÁVAL NEM TÁNCOLTAM!!! :-)
2010. jún. 27. 11:43
 9/30 anonim válasza:
38%
Mindig arra gondolj, hogy a kevesebb több. Téged fog elvenni nem a ruhádat :)
2010. jún. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

sok boldogságot, és válogass nyogudtan! Mai fejjel, már én is valami nagyon hercegnős ruhát vennék.


Én annak idején 18 évesen találtam meg álmaim ruháját. Amint megláttam egy katalógusban beleszerettem. Ez egyszerű vonalú, nem habos-babos ruha volt, és végül azt varrattam meg az esküvőre. Csodaszép volt. Hozzá tartozik, hogy a meghívónk sem a szokványos papírmeghívó volt.

És képzeljétek, összes barátom lesajnáló volt velem. Azt hitték azért nincs nagy abroncsos ruhám, mert nem telt rá, meg a meghívóra se futotta (egyébként még többe került, mint a hagyományos meghívó). Hihetetlen egyes emberek milyenek.

2010. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!