Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok ötletet adni, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ötletet adni, hol legyen az esküvő és a lakodalom?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy párommal az ország 2 végéből származunk, és ötletem sincs, hol legyen a buli.Mindenképpen szeretnénk vendégül látni a rokonságot, és alapvetően nem is sajnáljuk rá a pénzt, de azért túlzásokba nem szeretnénk esni a milliókkal.

Szóval párom Debrecen környéki, így a rokonsága nagy része is. Én szombathelyi vagyok, mindketten itt élünk a párommal és az anyai ági rokonságom is jellemzően itt él, de apám és az apai ági rokonságom Sopronban. Szóval a násznép nagyobb részét utaztatni kell és elszállásolni.

Ha egy semleges helyen tartjuk, ami kb mindenkinek egyenlő távolságra van, akkor az egész rokonságot el kell szállásolni. Ez kb 120 fő.

Az apai rokonság létszám szerint a legkevesebb. Az anyai a második és a párom rokonai nagyrészt egy helyen laknak.

Ti mit találnátok ki a helyzetünkben?


2018. dec. 6. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Mi is esküvőt szervezünk, de már a lényegi részén túl vagyunk. Na szóval, ha a ti érdeketeket nézzük pénz ügyileg akkor az lenne a megoldás, hogy ott tartjátok ahonnan a legtöbben jönnének, így csak a rokonság kisebb részét kell el szállásolni. Én egyébként ezt az opciót választanám.


A másik az az, hogy fél úton tartsátok. Ez a költségesebb, ugyanis mindenkinek kell szállás. A pozitívuma annyi, hogy egyik család sem érzi úgy, hogy a másik kényelmét nézed.

2018. dec. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Én is azt mondanám, hogy ott, ahonnan a legtöbb rokon jönne. De szerintem nézegessétek a szállás árakat, számolgassatok egy kicsit. Számoljátok ki mindegyik opciót, kérjetek árajánlatot pár helyről. Meg azt is nézzétek, hogy hová a legegyszerűbb a közlekedés.
2018. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Jahj de orulok h az en eskuvom tenyleg arrol szolt h osszekotottuk az eletunket, es elmeny volt az egesz dolog. Nem az illik nem illik kerdeseken ragodtunk. 😧
2018. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ott tartsatok, ahol a legtobb rokon lakik. Mi ket kulonbozo orszag es atszallasos repulout tekinteteben igy hoztunk dontest :D. Aztan aki pampogott, hogy miert nincs Magyarorszagon eskuvo, attol megkerdeztem, hogy es mennyivel szall be közel 300 ember elszallasolasaba Budapesten? :D Utana hirtelen mindenkinek jo lett.
2018. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Én Szombathelyen tartanám. Mivel én is szhelyi vagyok. Hátha engem is meghívnátok.
2018. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szombathelyen. Ott eltek, az orszag tulso felen a szervezes es keszulodes sokkal nehezebb.
2018. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Szombathely, ha onnan jön a legtöbb ember, így kevesebbet kell elszállásolni. Aki utazik, rámegy a npja, szerintem +/-150km (vagy amennyi) nem számít már. És nem mellékes az sem, hogy ha random kiválaszotok egy helyet valahol félúton, baromi nehéz lesz távolról megszervezni mindent.
2018. dec. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Szombathelyet mondanék én is, mert kevesebb embert kell elszállásolni. (Nekünk is ez volt a kérdés csak 2 országgal kapcsolatban).

Azzal számolj hogy a debreceni családi részből lehet nem jönnek el így se annyian a benzinpénz, idő miatt. De emiatt ne érezd rosszul magad, mert ha fontos vagy, elmennek.

2018. dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én nem tudom ki pontozza le a válaszokat, de érdekelne, hogy miért... A válaszok egytől egyik hasznosak voltak, köszönöm szépen, végig nézem a szálláslehetőségeket, és az fog dönteni, melyik variáció lesz a legolcsóbb, a többi nagyságrendileg ugyanaz lenne várostól függetlenül. :)


3as: mi van? valamit félre értelmezhettél, vagy simán kötekedni jöttél, de azért jó, hogy hozzászóltál ;)

2018. dec. 6. 14:51
 10/11 anonim ***** válasza:
3# most ezt nagyon ide kellett írnod... Ez pont nem az így illik úgy illik kategóriájú kiérdès... Tényleg olyan szörnyű, hogy valaki a családjával és a rokonaival, barátaival szeretne ünnepelni egy számára fontos eseményt? Vagy az a nagyobb baj, hogy a legjobb megoldást szeretné választani?
2018. dec. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!