Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi a reális összeg? Esküvő

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a reális összeg? Esküvő

Figyelt kérdés
Apukám testvérének(nekem keresztanyu) a lánya (nekem unokatestvér) férjhez megy. Igazából kicsi koromban sokat foglalkozott velem, de már vagy 6 éve nem tartjuk úgy igazán a kapcsolatot, ballagásom óta rázódott újra össze a család. Keresztanyuméktól én a ballagásomra 25 ezer ftot kaptam. Kérdés, mennyi pénzt ideális adni uncsimnak? (anya, apa én adnánk)
2010. jún. 28. 00:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az a reális összeg amit rászántatok, és tiszta szivből adjátok, hisz nem teher a családnak sem. Örülj neki, hogy ilyen körülmények között nem hivnak meg koszoruslánynak, hisz az még plusz költségedbe kerülne. Én vennék autónyeremény-takarék-könyvet, az van klf. értékben, dupla haszon, hisz ha nyernek jó, hanem, ott a pénz.
2010. jún. 28. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%

30 ezret csak a kajára illik adni, abban még nincs benne az ajándék. Azért a ballagási és az esküvői kaja nincs egy szinten.


Azt addig értem, hogy sokallod a 60 ezret, de bezzeg az ingyen koszorúslányruha az jól esne... Tudod egyáltalán, mennyibe kerülne?

2010. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek - sokallod a 60 ezret, de BEZZEG az ingyen koszorúslányruha az jól esne... Tudod egyáltalán, mennyibe kerülne?
2010. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

utolsónak: AKKOR NEM SOKALTAM VOLNA A 60 EZRET HA MEGKÉRNEK.

de nem erről volt szó, hanem h mennyit illik adni.

2010. jún. 28. 12:16
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a kérdezőnek, így hogy annak ellenére, hogy az unokatesód, ennyire fúj rád ok nélkül (nekem is rosszul esne, ha az unokatestvéremnél nem lehetnék koszorúslány, a közeli rokonok lányokat illene meghívni), nem adnék annyit az biztos, max. 30-40 ezret.
2010. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó!
2010. jún. 28. 12:51
 17/23 anonim ***** válasza:

"tudatja a népekkel az illető, hogy neki ajándék helyett lóvét vigyenek, akkor ketten egy tízest adunk

mi is 4-5milla körül tervezzük a bevételt"

Kicsit ellentmondásos dolgot írtál! Nem az a baj, ha valaki elmondja, hogy inkább pénzt vár ajándék helyett, amíg tiszteletben tartja az ajándékozok anyagi helyzetét.

2010. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
41%

Nem igaz, hogy unokatestvéreket "illik" megkérni kosz.lánynak meg fizetni a ruháját. (Kérdező, bőven kevés lenne a 60 ezer, ha fizetnék a ruhádat...)

Nekem se volt kosz. lányom, pont azért, mert mindenkiét nem tudtuk volna fizetni, megsérteni meg nem akartunk senkit, hogy pont őt nem kérjük. Szerintem mindenki hadd döntse el, kit akar kosz.lánynak, kit nem, mégiscsak az esküvő róluk szól, nem az unokatesókról...

2010. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%

Egyáltalán akar-e koszorúslányt. - Ez legyen mindenkinek a saját döntése.


Próbáld a csokrot elkapni.

2010. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
28%
A szüleid majd eldöntik, én se adnék ennél kevesebbet az unoköcsémnek pedig mi se állunk olyan jól.
2010. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!