Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért akarja elvenni feleségül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja elvenni feleségül, ha a háta mögött mással szexel?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz az esküvőjük.

Màr eljegyzés előtt is lefeküdt egyszer azzal a másik lánnyal, meg eljegyzès után is többször.

Akkor így mi értelme volt az eljegyzésnek meg majd az esküvőnek? Mièrt akarja feleségül venni?

Mert gondolom ha mással szexel akkor valami mègsem oké abban a kapcsolatban...


2018. dec. 21. 10:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon de nagyon elítélem az ilyet, de...

Egy jó kapcsolathoz annyi minden kell, hogy ha létezik is nagyon de nagyon ritka!

Gyakorlatilag önmagadat kell megtalálnod a másikban, ami nagyon ritka.

Hiszen nem vársz el mást a másiktól csak azt amit te adsz.

Szóval lehet, hogy nagyon de nagyon szereti, tetszik a külseje, a belseje, működik jól a kémia, jó a szex vele, ugyan olyan az élethez, munkához és minden máshoz a hozzáállásotok, ám monjuk a lány nem szeret "furujázni", nem szereti a megfelelő előjátékot.

Ehhez hozzá jön, hogy a srácnak már volt megcsalásos élménye, az az nincs benne ez irányú gát, ezért nincs ilyenért lelkiismeretfurdalás, ezért keresi mással a szexkapcsoaltot.

"Azt keresi amit otthon nem kap meg"

Szörnyű vagy nem, de a tény az tény, a kapcsolatok többségében az egyik fél sopkkal de sokkal többet megtesz egy kapcsolatért, míg a másik nem (ilyen olyan indokkal).

Mondhatod azt is, hogy nincs jobb, belefáradt a hozzá való keresésbe, és hiába mondja, próbálja rávezetni a lányt, hogy nekem szükségem van simogatásra is, olyan undorfélével nem hajlandó beszélni róla a lány.

Pedig az embernek szükésge van a MIÉRT válaszra, hogy lée tudja zárni, ne reménykedjen tovább, hogy valaha is jobb lesz...

2018. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%
A legtöbb férfi arról álmodik, hogy több nőt is dugjon. Ennek semmi köze a szerelemhez, ez csak szex és pina.
2018. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Az elsőnek ment a zöld kéz!

Köszi hogy ilyen értelmesen és elfogulatlanul összeszedted

2018. dec. 21. 10:23
 4/26 anonim ***** válasza:
6%

Mert:

-stabil 3,14na

-több nővel is szeretné csinálni


Ezt mind megteheti, hiszen nyilván egy menő, sok nő számára vonzó pasi. Amit valaki megtehet, azt általában meg is teszi.

A csöndesebb, nem menő férfi nem tenné, de ők ugye már nem is kellenek a nőknek.

Valamit valamiért.

2018. dec. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%
Szerencsere vannak normalis ffiak akiknek nem csak szex meg p..a van a fejukben :-)
2018. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Mert egy féreg!
2018. dec. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

#1

Igen, sok esetben azért van megcsalás mert valami hiányzik. Persze senki nem tökéletes, de ha valakiből olyasmi hiányzik ami a másiknak alap (mint pl a furulya), akkor azt nem kell feleségül venni, sőt vele maradni sem, ha erre a hiányra az az egyetlen kompromisszum hogy akkor mással is csinálja. Ilyen nincs! Akkor vagy mondjon le róla és fogadja el így ahogy van, keressen olyat akiben ez megvan. Esetleg mondja meg őszintén hogy mi hiányzik, aztán vagy találnak rá megoldást, vagy nem. Tökéletes pedig nem létezik, ezt is el kell fogadni.


Gondolom a mennyasszony egy kedves, naív, házias lányka, aki még szépnek látja a világot, hisz a szerelemben, minden nap főtt kajával várja a kedvesét, teljesen elvakítja a szerelem.


A másik pedig tapasztaltabb, racionálisabb, tudja hogy egy ilyen hűtlen farok nem kellene neki párnak, viszont ha agya van is, gerince az már nincs, mert akkor legalább a lányra lehetne tekintettel. De nincs, mert valamit nagyon szeret ebben a pasiban, ha mást nem, akkor a faxát.


A pasi pedig egy ugyanilyen gerinctelen. Ráadásul ez már nem is csak félrelépés, hanem ezek szerint konkrét kapcsolat. Gratula nekik! Csak a mennyasszonyt sajnálom, de remélem ő is talál majd valakit!

2018. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, pontosan jól leírtad a menyasszony jellemzését (fiatalka, házias, kedves, szép, naiv)
2018. dec. 21. 11:03
 9/26 anonim ***** válasza:
6%

A férfi, logikusan, előrelátóan gondolkodik. A házasság egy sok összetevős dolog. A lerirt lány majd mindennek megfelel.

Valószinű, a szexben sem teljesen nyitott. Igy összességeben jó lesz a házasság. A buja, jó szexet meg pótolja másnál.

2018. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
30%

7#:

"Esetleg mondja meg őszintén hogy mi hiányzik, aztán vagy találnak rá megoldást, vagy nem"

Mint minden kapcsolatra igaz, két ember kell hozzá.

Ezt próbáltam leírni az 1# hozzászólásban, hogy bár minden tökéletes, még is valami nagyon kicsi hiányzik az életéből.

A furuly csak egy példa volt, de ez lehet előjáték is, sajnálom, hogy csak a furulyát emelted ki.

Lehet a szex majdnem tökéletes vele, de az az a plussz hiányzik a teljes tökéletességhez.

Erre is írok példát.

Hosszabb, több menetes a pasi, és a női párja is.

Nagyon jó vele, élvezik egymás társaságát, de...

Mindig csak a pasi kezdeményez egy beállítottság miatt, fogjuk a neveltetésre, és mivel szereti a párját, simi és már "harcra kész".

Hozzá jön, hogy a pasi szexuális kultúrája megfelelő, kielégítő pasi adja a nőnek előjáték után megtörténik az aktus ami mindkét fél számára maga a gyönyör.

Levezetés, utójáték, majd jönne a második kör amit mindkét fél kíván, ám... ehhez már nagyobb inbger szükséges, így vagy "kényszer" árán, vagy sehogy nem éri el a másodikl behatolás állapotát mert.

"nem érintem a kukidat", mert nincs megfelelő előjáték a pasi számára.

Lehet ez furuly, simogatás, de egy lovaglópózos dörzsi is beleférhetne, ám de nem.

Mindkét fél impresszív, kommunikatív, intelligens, így nyilván megbeszélnék, de nem megy.

Tudod, neked csak ez a fontos, így neveltem 20-30-40 évvel ezeőtt, de az igazi indok nincs.

Mond ki, undorodsz a testem ezen részétől?

Viccelsz, dehogy... de ha neked jobb így hidd azt.

Nos...

Nem akarom elengedni mert szerelmes vagyok belé, mert szeretem, mert az élet minden más területén kell nekem, de ez az egy miatt félremegy.

Mint mondtam elítélem, tehát nem mellé álltam, csakl szexuálpsichológusként rengeteg az ilyen és ehhez hasonló történet.

Nem, nem akar mást mert a másik nem úgy főz, nem ugyan olyan az érdeklődési kör, mert az életszemélet más, és mert vagy ezer dolgot felsorolhatnék.

2018. dec. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!