Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszonyi ruhámba van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszonyi ruhámba van piros hímzés. Milyen színű/ összeállítású csokrot csináltasak hozzá?

Figyelt kérdés
Sokan azt mndják legyen benne piros, mert ha pl. sima fehér rózsacsokrot csináltatok, akkor a ruhám mellett eltűnik a csokor. Tanácstalan vagyok. Várom a tanácsokat.
2010. jún. 28. 15:03
 1/8 anonim válasza:
Biztos nem sima egy színű csokrot csináltatnék a helyedben! Ha mindenképp fehéret szeretnél legalább pár élékebb színű virág legyen benne, ami feldobja az egészet és ráadásul a képeke is jól fog mutatni! Bízd magad a virágosra, mert ha jó szakember megmondja a tutit!
2010. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem a bordó kála is jó lenne :) A helyedben mindenképpen vörös vagy bordó csokrot csináltatnék, szerintem is eltűnne a fehér csokor!

2010. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rózsaszínű vagy vörös orchidea vagy rózsa csokrot képzelek el a ruhádhoz. A fehér csokor tényleg beleolvad a ruhádba.
2010. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

igen. ha a ruhában van, jelenjen meg a csokron is ugyanaz az árnyalat. esetleg megkockáztatom a fejdíszen is, (vagy az ékszereken) is lehet. nagyon jó lesz :) már előttem is van.

sokkal jobban át fogja adni a ruha fehérségét a kontraszt miatt, mint egy teljesen fehér ruha :)

2010. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm ez eddigi válaszokat. Megérősítést kaptam, hogy ne legyen egyszínű...

A csokrot egy ismerősöm fogja készíteni, aki nem rég tanulta a szakmát így az összeállításban nem nagyon tudok rá támaszkodni. Ügyesen dolgozik, csak meg kell neki mondani, hogy miből szertném. Ezért vagyok bizonytalan...

2010. jún. 28. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék valami piros motívumot a ruhámba. (Varratom ). Mindenképpen szerettem volna valami színt bele, és mivel a koszorúslányoknak is élénkpiros ruhát találtunk, ezért szerintem az lenne jó az én ruhámba is. De nem tudom elképzelni, hogy hogy nézne ki. Megmutatod a tiédet?
2010. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen legyen valami piros (esetleg bordó) a csokorban, piros-fehér lenne a legszebb, kiemelné a ruhád fehérségét és a mintával is jól harmonizálna, rózsaszínt (lilát, stb.) NE, mert az nem megy a piroshoz! Én speciel a rózsát nem szeretem, úgyhogy biztos már virágot választanék a virágkötővel konzultálva!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

stb. még rengeteg van, a helyedben elvinném kinyomtatva azokat a képeket amik legjobban tetszenek, vagy laptopon és vele beszélnék még ez ügyben:

[link]

2010. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!!!
2010. jún. 29. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!