Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bátyám kísérheti a párját (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bátyám kísérheti a párját (a csaj koszorúslány lesz) az esküvőmön, ha a másik 2 lány mellett senki nem megy?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm és sógorom lesz a 2 tanú.

3 koszorúslányom lesz, 2 barátnőm és a sógornőm. Mivel páratlanul vannak, fura lenne, hogy elől megy 2 lány, mögötte kullog 1 (vagy fordítva).

Hülyén nézne ki, ha a 2 barátnőm menne elől egymás mellett, mögöttük bátyám és a barátnője (vagy fordítva a sorrend)?


2019. jan. 9. 21:28
 1/9 A kérdező kommentje:
40-45 fős esküvő lesz egyébként, tóparti étteremben, a tó partján lesz a szertartás.
2019. jan. 9. 21:32
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

És ha egymás után haladva vonulnak be?

Nekem inkább az lenne furcsa, ha az egyik koszorúslány mellett egy férfi menne, a másik kettő meg egymás mellett.


Esetleg még az nézhet ki jól, ha egy koszorúslány megy be, és utána egymás mellett a másik kettő.


De én a bátyádat ebből kihagynám.

2019. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Miert, a csaj elteved odaig, vagy mi ?
2019. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Én is kihagynám a tesót. Az lenne az igazán furcsa ha egy fiú a koszorúslány :)
2019. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem vágom az esküvői szokásokat annyira.

Minden esetre nem rég voltam esküvőn koszorúslányként, mi is 3-an voltunk. A koszorúslányok alapból nem vonultak, csak a 2 tanú.

2019. jan. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha mind a három lánynak lenne férfi kísérője? Párjuk, valaki rokon vagy akár egy közeli barát.
2019. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mi szeretnénk, ha a tanúk és párom - anyós páros után ők, majd én és édesapám mennénk. Párom csak ott fog meglátni először.

Mindhárom lánynak kísérőt már soknak tartanám. Úgy érezném, hogy az egész násznép felvonul (mert ugye eleve kicsi esküvő lesz, 45 fős kb) 😄

2019. jan. 10. 15:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem. És muszáj a bátyádnak is vonulni? Mármint nem elég a 3 koszorúslány? :D Mert így valóban kissé fura, de mondom nem tudom, mi a szokás. :D
2019. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nagyon béna lenne, ha csak az egyik koszorúslányt kísérné férfi. Vagy mind a hármat, vagy egyiküket sem. Ez kissé megmosolyogtató, és nyilván a násznépben is megjegyeznék páran, milyen vicces, hogy ennyire egymásra vannak tapadva ők ketten, hogy egy órát nem bírnak ki egymás nyakába lihegés nélkül.
2019. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!