Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Erdélyben esküvőt szeretnénk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdélyben esküvőt szeretnénk. Párom erdélyi és ezért döntöttünk Erdély mellett. Mit kell intézni?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy mit kell elintezem hozzá tudom h forditattni kell az anyakönyvi kivonatot és a családi állapotról szóló igazolást.De hallottam hogy orvosi vizsgálat kell stb esetleg volna e még valami amire szükség van?Mi az amit a román állam megkovetel? Én csak magyar állampolgársággal rendelkezem ez járna e esetleg különleges dolgokkal, ügyintézéssel ?
2018. márc. 18. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk az ERDÉLYI párodtól kérdezd már meg!
2018. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötlet biztos többször házasodott meg így sok tapasztalata van. Honnan tudná? De azért köszi a fáradozást.
2018. márc. 19. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Mert mi aztán rohadtul tudjuk a ROMÁNIAI szabályokat meg mindent... -.-


Kérlek, ne légy már ennyire ostoba; vagy direkt nem érted, amit írtam?!

2018. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is azokhoz szólt a kérdés aki nem érti a román szabályokat, de tudni illik eléggé sok magyar él Erdélyben és gondoltam más is lehet vagy volt ilyen helyzetben.
2018. márc. 20. 08:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Be mentek a hivatalba, bejelentkeztek. Mindketten a saját család orvostól kértek igazolást polgári esküvőre, majd el mentek vért vetetni, ott szintén szólni kell, hogy mi célból vetetitek a vért. Majd a kapott eredménnyel és az orvosi igazolással mentek vissza a hivatalba, ott leadjátok a személyit, keresztlevelet, neked a fordított példányt és kaptok egy időpontot az esküvőre ami általába a papírok beadásától számított 10 napon belül lesz.

Erdélyi vagyok, nekünk ezek a papírok kellettek. Sok boldogságot nektek!🙂

2018. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jah és kell tüdő szűrést csináltatni. Ennyi az orvosi vizsga.

Előző voltam.

2018. márc. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:

Budapesti román nagykövetség: itt érdeklődhetsz!


[link]

2018. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!