Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Névfelvétel. Van aki mostanába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Névfelvétel. Van aki mostanában a férje teljes nevét felvette -né toldással? Pl. : Kovács Tamásné?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Én, tavaly.
2019. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
bátyám felesége két hónapja..20-22 évesek
2019. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

Ez meg mai napig divat?! :o

Hàt én biztos nem szeretnék férfi nevet majd.

2019. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%

Nem vennem fel így senki nevet mert olyan mintha így a tulajdona lennék

Pl bemutatkozasnal helo Kiss Istvánné vagyok azaz Kis István tulajdona asszonya. Nem értem miért a nőnek kell le mondania a nevéről.

Azt sem értem meg aki így veszi fel és el tovább férfi “ura” nevével

Ha hazasodnék is nem vennem fel senki nevet semmilyen formában

2019. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is nagyon gáz.

Ha nekem lenne feleségem, én konkrétan nem engedném neki.

Iszonyatosan degradáló, nekem kínos.

Én vagyok Pl. Kiss János, és ő itt a feleségem Kiss Jánosné...

Pfff... ne már...

2019. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
TÉnyleg írtó gáz. Nem lesz saját neved. Bemutatkozásnál nem azt mondod, hogy te ki vagy, hanem ki a férjed.
2019. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem gondolom kínosnak, és azt sem hogy ettől a tulajdona lennék.

Érdekelt hogy a mai világban mennyire vállalják be a fiatal nők ezt a névviselési formát. Nekem mondjuk tetszik, én így fogom felvenni, de meglepő hogy mennyire ellenzitek ezt.

2019. jan. 11. 22:53
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Én csak olyanokat ismerek, akik megtartották a nevüket vagy kötőjeles nevet vettek fel.
2019. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

szó mi szó e-re végződő nevű férfiként torzulna a nevem és úgy már béna úgyhogy ebben az amcsi stílus jön be..


Renner Ramóna & Henrik

2019. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

Nincs benne semmi kínos, lánykori név ugyanúgy megmarad. Kb. az összes nyomtatványon a 2. sor egyből a születési név. Illetve az összes okiraton szerepelnie kell a lánykori névnek ugyanúgy, az sosem veszik el.

Én egyébként mostanában házasodottak közül személy szerint nem ismerek ilyet. De én még "rosszabbat" szeretnék, mert nekem a Kovács Tamásné Szabó Katalin verzió tetszik a legjobban.

2019. jan. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!