Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek milyen esküvői csokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen esküvői csokra volt vagy ki milyet szeretne? Link?

Figyelt kérdés

Milyen virágokból és milyen színű virágokból volt a csokrod?Az ugyanolyan színű virágokból készült a szebb?

Különböző színű virágokból álló csokor a szebb?

Ha több féle fajta virág van benne az a szebb?

Az olyanolyan fajta virágból készült a szebb?

Melyik a legszebb virág az esküvőre?

Ősi szabály, hogy az ara csokra fehér?

Melyik a három legszebb virág az esküvőre?

Kála, orchidea, rózsa nálad milyen sorrendbe vannak tetszés alapján? A vörös csokor ingerlékennyé, agresszívvá teszi a menyasszonyt? Igaz, hogy az orchidea bírja ki legtovább víz nélkül? Szoktak a csokor aljába elrejteni valami kis üveget amiből szívják a virágot a vizet? A zöld levelek feldobhatják a csokor kinézetét?

A gyöngyöt mivel ragasztják rá a csokorra? A fehér csokor, hogy néz ki a fényképeken, beleolvad a ruhába? A kerek csokor kövéríti a telt arát? A hosszú, lelógó csokor vékonyítja a menyasszonyt? Bármilyen színű rózsát tudok rendelni? Akármilyen színűre beszínezik? Mi a véleményed arról ha valaki egy kálát fog az esküvőjén? Milyen színű virágokat biztos nem tennél az esküvői csokrodba?


2010. jún. 29. 21:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

[link]


Olyat szeretnék, mint az aráé:)

2010. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem kála csokrom volt, amit végül én kötöttem


a hülye virágos 3 szál kálát és 6 tonna páfrányt,meg egyéb zölt trutyit rakott bele, amit átkötöt egy ocsmány nagy fehér, sírcsokorra való masnival. alig látszott a kála. sírva fakadtam, mikor megláttam, majd szétkaptam, és csináltam belőle egy türhetőt. (azóta megtudtam, abbana boltban csak a tulajnak van virágkötész végzettsége, de ő meg nem dolgozik)

2010. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
amúgy mindig is kálát akartam, a fejemben elképzeltem egy gyönyörű csokrot.gondolatjátok mi játszódott le bennem...
2010. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
2010. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én ilyent szeretnék:

[link]

Esetleg ilyent:

[link]

2010. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kála (calla lily) és orchidea (orchid) csokrot szeretnék majd, valószínűleg teljesen fehérben, de ez még nem biztos, valami ilyesmit:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

én többet lementettem netről, de végül ez lesz a nyerő:


[link]


aug-ban lesz a lagzi, a csokorban lehet, hogy annyi változtatás lesz, beszéltem a dekorossal és virágossal, lehet, hogy körben borostyán lesz, mert a dekorációnkban is van borostyán és én nagyon szeretem...

2010. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]

nem teljesen ilyen de nagyon hasonló. Néhány szál fekete kála.

A ruhám fölseje is fekete lesz.

2010. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ja igen, ha elfogadsz egy jó tanácsot. Ne rózsát. Borzasztóan elcsépelt és giccses, főleg a vörös rózsa csokor. Nagyon rút.

biztos, hogy nem tennék fehér virágokat, de vörös rózsát sem. Soha de soha az életben. Meg úgy általában a többféle virágból álló színes csiricsáré csokrok nagyon rondák.

2010. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen színű, apró virágú kálából volt a csokrom [link] , kb. 10-12 szálból, mert külföldről hozták és írtó drága volt.
2010. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!