Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek milyen esküvői csokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen esküvői csokra volt vagy ki milyet szeretne? Link?

Figyelt kérdés

Milyen virágokból és milyen színű virágokból volt a csokrod?Az ugyanolyan színű virágokból készült a szebb?

Különböző színű virágokból álló csokor a szebb?

Ha több féle fajta virág van benne az a szebb?

Az olyanolyan fajta virágból készült a szebb?

Melyik a legszebb virág az esküvőre?

Ősi szabály, hogy az ara csokra fehér?

Melyik a három legszebb virág az esküvőre?

Kála, orchidea, rózsa nálad milyen sorrendbe vannak tetszés alapján? A vörös csokor ingerlékennyé, agresszívvá teszi a menyasszonyt? Igaz, hogy az orchidea bírja ki legtovább víz nélkül? Szoktak a csokor aljába elrejteni valami kis üveget amiből szívják a virágot a vizet? A zöld levelek feldobhatják a csokor kinézetét?

A gyöngyöt mivel ragasztják rá a csokorra? A fehér csokor, hogy néz ki a fényképeken, beleolvad a ruhába? A kerek csokor kövéríti a telt arát? A hosszú, lelógó csokor vékonyítja a menyasszonyt? Bármilyen színű rózsát tudok rendelni? Akármilyen színűre beszínezik? Mi a véleményed arról ha valaki egy kálát fog az esküvőjén? Milyen színű virágokat biztos nem tennél az esküvői csokrodba?


2010. jún. 29. 21:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nekem az tetszik,ha a csokor nem egy színű, hanem 2-3 színből van összeállítva. Persze harmonizáló színek legyenek,ne csiricsáré. Mondjuk egyik ismerősömnek fehér-világos rózsaszín-sötét rózsaszín- rózsákból volt a csokra (az esküvői díszítésben is ezek a színek voltak), na az nagyon tetszett! ilyesmi volt:


[link]


A fehér ezért nem tetszik,mert az úgy elveszik, a ruhával egybeolvad.


pl. ilyesmiket el tudnék képzelni magamnak:


[link]


[link] - ez kicsit kevesebb zölddel


[link]


[link]


A rózsa a kedvencem (gondolom ez látszik a képekből). De az még szebb,ha van valami apróbb más fajta virág a rózsa közt.

Legjobban a kerek csokrok tetszenek,az nem baj ha kicsit lelóg,de a nagyon lógósakar nem szeretem.

Kék és hasonló "természetellenes" színeket nem tennék a csokromba.

2010. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Valami ilyesmi, tüllel és gyöngyökkel, rövid lelógó résszel: [link] Egyszerű, nem túl nagy, de szép volt.
2010. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

21.48 vagyok, néhány az esélyesek közül:


[link]


[link]


[link]


[link]

ezt nem rózsaszínben, hanem fehér vagy krém rózsákból.


[link]


[link]


[link]


amúgy imádom a kálát, az asztalokon az lesz díszítésképpen, de azt ondják nem olyan strapabíró virág.

végül azért lesz rózsából a csokrom, mert az "klasszikusabb", jobban illik hozzám. a kálás csokrok is gyönyörűek, azok inkább nyújtottak és én kerek csokrot szerettem volna.


kérhetsz külön tölcsérszerű vmibe oázist +6000ért, és akkor igen, kap vizet a csokor.


ragasztópisztollyal ragasztják a gyöngyöket.


a fehér csokor köré kell vmi mondjuk zöld, hogy elhatárolódjon és akkor nem olvad bele a ruhába.


őszintén szólva olyan sokat kérdezel, nem tudok mindre válaszolni, szerintem a virágossal beszéld meg, hogy mit ajánl (ruhád milyen stílusú, színű, mintájú) színben és formában és az egyéniségedhez is passzoljon.

2010. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt mint a 22: 01-es válaszoló utolsó előtt linkjében látható, de fehér- vörös rózsa variációban. + a vörös rózsák közepén volt 1-1 fehér gyöngy! gyönyörű volt:))))))))))
2010. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az enyém fehér liliomból volt. Ebből készült a kocsira és az imaházba is egy-egy kisebb csokor. Sajnos képet nem tudok linkelni, mert szkenner az nincs, de nagyon szép volt. A virágkötő az asztaldísz oázisba tette, a csokrot meg valami műanyagszerű akármibe amiben volt némi víz és meg is lehetett fogni. Így simán kibírta a kétnapos esküvőt a virág. :) Az egyetlen hátránya, hogy ezt a virágot nem igazán lehetett megszárítani, így csak fényképen maradt meg az emléke.
2010. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok a maradi de ha nekem lesz esküvőm egyszer, mindenféleképpen az egyszerűségre fogok törekedni nem szeretném habos babos esküvői ruhát se és a csokrom is nagyon egyszerű lesz...nekem ez így nagyon tetszik!:)

[link] ilyesmi menyasszonyi ruhára gondolok

A csokor ilyen lenne: [link]

A fátyol meg tuti csipkés lenne valami ilyesmi:

[link]


Ohhh...most úgy férjhez mennék pedig csak 19 éves vagyok!:)

2010. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2010. jún. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ilyen:


[link]


Imádtam, egyáltalán nem volt csiricsáré és ronda. Eszméletlen szép színe volt (képen nem jön át annyira), lehet, h giccsesen hangzik, de mintha a lemenő napot tartottam volna a kezemben.

A képen nem látszik, de a vörösnek látszó rózsa valójában színátmenetes, halványsárgából indul, utána narancs, majd a teteje vörös. Frézia van még benne és kála.

2010. jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem áprilisban lesz az esküvőm és én napraforgó csokrot szeretnék
2010. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!