Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívjuk az esküvőnkre vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívjuk az esküvőnkre vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a barátom 22. Nemsokára 4 éve lesz, hogy együtt vagyunk, most nyáron fogunk összeházasodni. Unokatesóm 4 ével fiatalabb nálam, ő kb két hete jött össze a barátjával. Nem szeretnénk nagyon nagy esküvőt, de azért mindenkit aki úgymond a család része szeretnénk hogy ott legyen. A kérdés az lenne, hogy a barátját is meghívjuk-e vagy nem fontos. De ha utána tényleg sokáig együtt maradnak, akkor meg olyan furcsa lesz, hogy nem lesz ott. Szerintetek?

2019. jan. 25. 19:22
 1/7 Karena26 ***** válasza:
92%
Ilyen esetben érdemes úgy címezni a meghívót, hogy:"X.Y. (unokatesód neve) és párja". Így, ha még nyáron is együtt vannak, jön, ha mással lesz uncsitesód, akkor azzal jön.
2019. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire jó a kapcsolatod vele és hányszor találkoztál a párjával. Én lehet bunkó vagyok, de biztos nem hívnék meg egy szűkkörű esküvőre egy 16 éves valakit, aki nem igazán a család a része és nem sok esély van rá, hogy együtt is maradnak.
2019. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj!


Ezt az elején kell eldönteni! Akiket meghívtok, azokat 1 emberként hívjátok, vagy mindenkit a párjával/feleségével/férjével együtt?

Ha mindenki hozhatja a párját, akkor nyilván ő is, hiszen miért maradna ki?


Amúgy meg...

Mi két éve házasodtunk össze, és az esküvőnkön ott lévő párok fele kb szétment azóta, pedig voltak, akik 3-4-6 éve voltak akkor már együtt...

Ezt előre nem lehet tudni, vagy ez alapján gondolkozni.

2019. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egy esküvő társas rendezvény, akinek van párja azt hívjátok a párjával együtt. Mi mindenkit +1fővel hívtunk azokat is akikről tudtuk, hogy szinglik.
2019. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem felesleges ezen gondolkodni, mert ha nyárig jön egy fullos csaj, és elcsavarja a 22 éves vőlegényed fejét, úgyse lesz esküvő. :D Kis kamu-menyasszony.
2019. jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Amikor meghívtok valakit akkor úgy kell átadni a meghívót, hogy azt mondjátok: Sok szeretettel meghívunk téged és párodat. Vagy csak téged, vagy titeket ha egyszerre vannak ott. Vagy ha valaki nagyobb család akkor téged és családodat. Gondolom azt tudjátok, hogy személyesen illik meghívózni.
2019. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En nem aggodnek ennyit azon, hogy a 16 eves unokatesom baratjat meghivjam-e vagy sem. Mondd meg az unokatesodnak, hogy ha akar, hozhat magaval valakit csak szoljon idobe.
2019. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!