Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerényebb esküvő, hogy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerényebb esküvő, hogy több jusson a nászútra?

Figyelt kérdés

A kerdesem az lenne, hogy csinalta-e valaki olyat, hogy szerenyebb, kisebb eskuvot rendezett azert, hogy a naszutra tobb penzt fordithasson?

Es mielott barki a maldiv-szigetekkel jonne nem oda szeretnenk menni :D csak egy egyszeru kerdes. Mondjuk nem is lesz nagy eskuvonk..na mindegy volt valakivel ilyen? :D


2019. febr. 2. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Mi is így csináltuk.

Esküvő szűk családi körben, majd 2 hét nászút. Nem bántam meg, most is így csinálnám.

2019. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Mi is ezt csináltuk, alig költöttünk az esküvőre, majdnem 2 tanús lett, de anyám nagyon akart vmi jobbat.


Utána egy hónapig utaztunk.

2019. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszi
2019. febr. 2. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Több ismerősöm is a nászutat emlegeti hogy milyen jó volt, és nem az esküvőt.

Ebből kiindulva érdemesebb arra helyezni a hangúlyt.

2019. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem történt meg, de így tervezem. Ha a Maldív-szigetek, vagy bármilyen drágább hely a vágyad, miért ne költhetnéd a pénzt arra? Én sosem vágytam nagy esküvőre, ezért pénzkidobásnak érezném, ha milliókat költenék olyamsire, ami engem nem érdekel mások kedvéért. Egy utazás a párommal sokkal nagyobb élmény nekem.
2019. febr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 33 fős esküvő lesz a vacsora része, kb. 800 ezerre fog kijönni. Tudom nem szabad anyagiaskodni, de mi pénzt fogunk kérni nászajándékként, mert lakásra gyűjtünk és így azért számítunk arra, hogy a 800 ezerből legalább a fele visszajön. De ha apám betartja az ígéretét, amit sosem sikerült, akkor ő egy nagyobb összeggel fog besegíteni. Szóval mi úgy csináljuk, hogy a nászutat idehaza tervezzük, de a nagy részét nem kp-ból, hanem SZÉP kártyából. El szeretnénk tűnni vagy 2 hétre mi is... :)
2019. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! :)
2019. febr. 3. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Abszolút igazad van. Amúgy egy halom dolgon lehet spórolni. pl. te legyártod a meghívókat, ültetőkártyákat. Nem kell köszönőajándék, nem kell full fullos fotózás.....nem kell lazac.
2019. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!