Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen apróságot illik adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen apróságot illik adni köszönőajándékként?

Figyelt kérdés

Szükséges hogy személyre szabott legyen? Gondolom nem fogjuk ugyanazt adni egy 3-4 éves kisgyereknek mint a szüleinek. Vagy rosszul gondolom? Hogy működik ez?


(Alapjáraton marhaság ak tartom ezt a köszönő ajándék amerikai szokást, de egyik közeli vendég mondta, hogy “micsodaaaa hát ez minden esküvőn van, mert így illik”. Átbeszéltük a párommal, végülis nem rossz ötlet, de csak valami apróság rá gondoltunk.)



2019. jan. 30. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt se tudtam eddig, hogy mi a túró az a köszönőajándék, de rákerestem, és egyből tippeket dobott ki, pl: [link]

Egyébként nincs minden esküvőn, nem is hallottam még ilyenről...

2019. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam sok esküvőn, de mindig mindenki ugyanazt kapta, nem volt személyre szabott. Legutóbb pl egy hűtőmágnest kaptunk, rajta, hogy köszönik, hogy velük ünnepeltünk.
2019. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A legutóbbi esküvőn, ahol voltam, ilyen kis "kémcsövekbe" töltöttek teát, kávét - ennyi volt a személyre szabás, nőknek tea, pasiknak kávé -, nagyon szépen volt megcsinálva, mint a fürdősókat szokták rétegezni, ahhoz hasonlóan, kávé, tejpor, cukor, barnacukor, édesítő... Haszontalan, de látványos. :)

Voltam olyan esküvőn is, ahol páronként/családonként járt a köszönőajándék (ezzel megkerülhető a gyereknek mi legyen dolog), ott pl. lézernyomott fa lapocska volt, egy stilizált házaspár cukin megrajzolva, alatta a pár neve, köszi hogy velünk ünnepeltél, dátum.

Voltam olyan esküvőn is, ahol nem akartak ezzel szenvedni, mert úgyis csak porfogó, ott a menyasszony (némi segítséggel persze) sütött egy csomó színes feldíszített muffint, és a hazainduló vendégeknek abból csomagoltak, ez volt köszönőajándék helyett.

Volt olyan is, ahol nem volt köszönőajándék, de utólag minden meghívott (családonként) kapott egy pici huszonpár képes fotóalbumot, amit a pár úgy válogatott össze a sokszázból, hogy az adott család volt rajta, párral, buli közben, ceremónián lekapva, stb... meg persze, nyilván fotó a párról is meg csoportképek emlékbe. Szerintem ez kifejezetten szuper, igaz, hogy utólagos, de legalább nem porfogó. :)

2019. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előzőek jókat írtak.

Nekünk ami lesz, virágmag (tetszett már máshol is, meg sok vendég külföldi, ezt könnyen hazaviszik).

Ha nagyon akartok adni, valami hasznosat/fogyaszthatót adjatok, a Ferrero bonbonok is állítólag mennek, mézeskalács, méz stb. Hűtőmágnes csak a nagyon közeli rokonoknak lehet hasznos, máshol porfogó.

Gyerekeknek amit hallottam vagy cukros üvegcsét adnak, vagy csokit, esetleg buborékfújót.

2019. jan. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi házi linzereket csomagoltunk köszönőkártyákkal. Volt, aki már ott megette :D mintha nem lett volna egy mázsányi süti felszolgálva. Az utóbbi években ezeket kaptuk: Ferrero Rocher ültetőkártyaként, Raffaello papírházikóban, neves dátumos hűtőmágnes, fotós hűtőmágnes, pálinka férfiaknak - kövirózsa nőknek - buborékfújó gyerekeknek, fürdősó kémcsőben, kézműves szappan, kis üveg méz, családonként 1 zsúrtorta.
2019. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon jó ötletek!
2019. febr. 2. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!