Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasok vagy házasulandók! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok vagy házasulandók! Ti mennyire látjátok vagy láttátok házasság előtt a párotok hibáit?

Figyelt kérdés
Mi van ha már csak hónapok választanak el az esküvődtől és most jössz rá, hogy a párod úgymond nem "tökéletes"? Tudom, senki sem az, de vannak olyan jellemvonásai, amik zavaróak. Ezeket eddig is tudtam, csak valahogy nem vettem róla tudomást; most hogy az elköteleződés felé tartunk, mintha jobban zavarnának... Nyilván nem akarok kiugrani a kapcsolatból, de megfordult már a fejemben, h biztos, h a jó ember mellett vagyok-e? Kivel fordult már ez elő? ..esetleg biztató sztorik?.. :)
2019. febr. 13. 13:01
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#19

Elég bíztatóan hangzik, hogy a másik kedvéért le tudtál szoknia duzzogásról! :) Egyébként, mint írtam is, én is azt figyeltem meg a páromon, hogy javuló tendenciva van nála, vagyis jóval ritkábbak a durcik, mint az elején. (bár nála megszűnni szntem sosem fog, mert annyira ilyen a jelleme)Az a nehéz csak, hogy egy-egy ilyen alkalom eléggé le tud húzni hangulatilag. Ő pár óra alatt túlvan rajta, vagy ha este történik másnapra kialussza, én meg még akár napokig szomorkás vagyok és azon agyalok kell-e ez nekem. Közben meg szeretem, és ő is folyton ezt mondja, efelől nincs kétség. Lehet nekem kéne leszoknom a túlagyalásról meg analizálásról.. :P :)Csakhát, én meg lelkizős típus vagyok..

2019. febr. 14. 08:36
 22/28 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy mi a konkrét probléma.

Mi 1,5 év kapcsolat utàn hàzasodtunk össze bő 7 éve. Tisztàban voltunk egymàs hibàival. Ezek olyasmik amiket mindketten el tudunk fogadni és ezekkel együtt nagyon szeretjük egymàst. :) 33/N, 30/F

Tökéletes ember akinek semmi hibàja, nem létezik.

Azt, hogy ki mit tud toleràlni a màsiknak anélkül, hogy feladja önmagàt, anélkül, hogy rendszeresen egymàs képébe vàgnàtok az adott dolgokat, mindenki maga érzi.

2019. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
7 éve vagyunk együtt, úton a második közös gyerek, nem gondolnám h sok újat tudna mutatni... :)
2019. febr. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Hát én már túl vagyok pár kapcsolaton, komolyan-komolytanaul, és így teljes lelki nyugalommal hiszem hogy a vőlegényem a nekem való férfi.

Igazi balhéink se voltak 3 év alatt, amin összeszólalkoztunk az tartott vagy 30 percig. Nem hiba nélküli ő se, én meg aztán pláne, de annyira hasonlóak vagyunk hogy a közös alap és az egymás iránti tisztelet, szeretet segít átjutni ezeken.

2019. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Mi is nagyon hasonlóak vagyunk és közösek a célok, elképzelések, életstílus stb... csak egy sértődékeny emberrel ez egészen más. Ő másképp reagál le dolgokat, mint az átlag, és ehhez hozzá kell edződni.
2019. febr. 19. 15:02
 26/28 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom, mennyire lesz hasznos neked, amit én írok. Mi úgy szakítottunk, hogy el voltunk már jegyezve egy ideje. Nem mondanám azt, hogy rózsaszín ködben lettem volna egész végig, mert én mindig minden döntésemet ezerszer meggondolom és végiganalizálom, így amikor igent mondtam a lánykérésre, akkor már tisztában voltam a "dolgainak" a többségével. Az más kérdés, hogy olyan dolgok, amik kis mértékűnek tűntek, egyre intenzvebben mutatkoztak, és aztán elérték nálam azt a szintet, hogy pár számomra fontos dologban már annyira különbözünk, hogy ezen nem lehet segíteni... ebbe biztos belejátszik az, hogy a kapcsolat elején mindketten jobban próbáltunk alkalmazkodni, olyan dolgokban is, amikben a kompromisszum meghozása nem esett olyan "jól" és kérdés, hogy ezeknek a dolgoknak a változása szülte-e a szerelem elmúlását, vagy ráuntunk egymásra, és ebből jöttek a pronlémák.

Én amikor ilyesmiket éreztem vagy volt pár nagyobb vita, mindig leültem, és végigzongoráztam azt, hogy szeretem-e még, kívánom-e még, javíthatónak találom-e ezt a problémát mindkettőnk részéről. És eljutottam addig a pontig, hogy valszeg mindenre az a válasz, hogy "nem". De ez nyilván a gondok milyenségétől is függ, hogy ezeket mennyire lehet konstruktívan megbeszélni és javítani rajtuk, és hogy esetleg nem az elköteleződéstől vagy a házasságtól való félelmed vagy "parád" beszél-e belőled.

2019. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nagyon jól teszed, hogy az elköteleződés előtt átgondolod az életed, és a kapcsolatotokat. Az jó, ha észreveszed a hibáit, hiszen mindenkinek vannak, illetve bizonyítja, hogy nem vagy rózsaszín ködben. Azt kell csak eldöntened, hogy együtt tudsz-e élni ezen hibákkal. Egy ilyen horderejű döntés előtt természetes, hogy küzdesz az érzéseiddel, de az a legjobb, ha egy nyugodt estén ezeket megbeszéltitek együtt. Kérd ki a vőlegényed véleményét is rólad, hogy ő mit lát benned rossz tulajdonságnak, mit változtatna rajtad. Az esküvő egy nagy döntés, így ez felerősítheti az izgalmat, aggodalmat benned. Valami miatt együtt vagytok évek óta, jól kijöttök, ezen nem változtat a papír. Ha tönkremegy a kapcsolat, akkor pedig tökmindegy, hogy házasság nélkül, vagy már házasságban történik, pont ugyanúgy fáj. Sok boldogságot, és kitartást az esküvőig!
2019. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat! :)
2019. márc. 12. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!