Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek az esküvőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az esküvőkkel kapcsolatos kérdések hány százalékát teszik fel nők?

Figyelt kérdés
Én 99 és 100 százalék között tippelnék.

2019. febr. 21. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvégre többnyire õk szervezik az esküvõt, mi ebben olyan meglepõ?
2019. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem 100%. Csajok számára életük legnagyobb ünnepe az esküvő, férfiak meg szeretnének mielőbb túl lenni ezen a kellemetlen rendezvényen...
2019. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván igazad van. Mi is esküvőt szervezünk, de a nők sokkal jobban értenek ehhez az esküvő ls dologhoz, mint a férfiak, ezért sokkal több problémába is futnak bele a szervezés során.
2019. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
95-98% körül saccolok.
2019. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
ha tényleges térdelést kérdezed, akkor igazad lehet, VISZONT virág nyelven eléggé nyomatják az esküvőt és addig csesztetik a pasikat, amíg azok meg nem kérik a kezüket. Így nézve inkább fele-fele
2019. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Főleg nők, mert ők szervezik általában.


Nem minden nő kényszeríti ki az esküvőt, vannak férfiak, akik maguktól és önként akarnak házasodni, bármilyen meglepő is.

2019. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
99%
2019. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
99,5 %
2019. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nálunk a felállás az volt, hogy én igazából nem akartam túlzottan férjhez menni, de ha mégis erre kerül a sor, akkor is max. egy "négyszemközti" házasságkötést szerettem volna (plusz tanúk és anyakönyvvezető). Ezzel szemben az uram meg héthatárra-szóló lagzit propagált, de azt én szervezzem meg... Úgy voltam vele, hogy ha elkerülhetetlen számomra "a vég", akkor már tényleg jobb, ha átlátom az egészet, csak én az utánanézek-kitalálom vonalat követem kb. mindenben, nem kérdezősködök sokat. ;)
2019. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanúgy jártam, mint az utolsó. Legfeljebb egy visszafogott esküvőre vágytam lenge nyári ruhában két tanúval, utána egy koktélos ünneplés szűk baráti körben (5-6 fő), majd a következő hétvégén egy kerti parti a családokkal (kb. 20 fő). Távoli rokonok, haverok, kollégák és stressz nélkül.

Életem párja viszont csinnadrattát, templomi esküvőt és százfős lagzit szeretett volna fátyollal, asztaldísszel, emeletes tortával, programokkal, betanult tánccal. De hogy milyen torta, milyen díszek, milyen programok, azt nem tudta kitalálni.

Végül kompromisszumot közöttünk: polgári esküvő után egy közepes méretű lagzink volt, amit én szerveztem meg, mivel kettőnk közül én érzékenyebb vagyok a passzoló dolgokra. Neki mindegy volt, hogy milyen az asztaldísz, a ruhám, a csokrom, a torta. A lényeg az volt, hogy legyen, a többit rám bízta. Végül mindketten jól éreztük magunkat.

2019. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!