Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet templomi esküvőm második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet templomi esküvőm második férjemmel?

Figyelt kérdés
Már voltam egyszer férjnél,de vele nem volt templomban esküvőm!3 éve ujra férjhez mentem,de vele sem volt,és már született 2 lányunk!Vele lehet szerintetek templomi esküvőm?De én fehérruhásat szeretnék ha nem ciki 2 gyerekkel!
2010. júl. 3. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mivel az első nem templomi volt igy lehet,de van olyan pap aki összead olyat is templomba akinek már volt.elvileg amit Isten összeköt azt....szerintem nem ciki a 2gyerek miatt sem mi is akarunk a 10.évfordulonkon egy templomit is mert az nem volt és nekünk is van 2gyerek.
2010. júl. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

gyerek nálunk is van, a ruhám hófehér!!! nyugodtan, amiben jól érzed magad, abban házasodj. templomi esküvőt a második férjjel akkor lenne macerás elintézin ( kevés pap vállalja), ha az elsővel lett ovlna, de mivel nem volt... :-)

SOK BOLDOGSÁGOT TOVÁBBRA IS !!

2010. júl. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. júl. 3. 08:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Hmmm... szerintem a fehér ruha azért kicsit erős.

Templomi esküvő teljesen rendben van, csak én a helyedben nem vennék fel nagy abroncsos, uszályos, fátylas menyasszonyi ruhát. Nem rosszindulatból, csak mint kívülálló nézem a dolgokat.

De természetesen, ha mindenképpen így szeretnéd, akkor tedd így az csak a ti napotok lesz. ^^

2010. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a fehér ruha az érintetlenséget, ártatlanságot jelképezi. ritkaság, ha vki így megy férjhez. mégis fehér ruhát húznak. miért lennénk kivételek, mert gyermekünk van?

ez alapján senki nem húzhatna szinte fehér ruhát!


különben ez egyénfüggő, kinek mi tetszik!

a menyasszony nagy napja ez! olyan ruhában menjen férjhez, amilyenben szeretne, amiben jól érzi magát, Ami tetszik neki.

2010. júl. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha lett volna az elsővel is templomi, akkor most nem lehetne, legalábbis régen ilyenről szó sem volt, nem vagyok vallásos, de templomba "Isten előtt" egyszer házasodhat az ember életében, és nem kéne szerintem a papoknak sem elvállalni már utána. De Te házasodhatsz még templomban.

Olyan ruhát húzol ami neked tetszik, de hófehér ruhát szerintem sem illik húzni gyerekkel és terhesen és elváltan, nyugodtan lepontozhattok, és igen a gyerek nélküli menyasszonyok sem szüzek, de azért a nem szűz és több gyerekes anyuka között van különbség, ráadásul a kérdező már elvált egyszer. Én a helyedben valami ekrü, vagy pezsgő vagy valami olyasmi ruhát húzni amibe van valami szín, ettől még lehet nagy abroncsos szép ruha...

2010. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Házasodhatsz templomban, ha lett volna az előzővel akkor nem.

A ruhával kapcsolatban olyat húzol ami neked tetszik, de én azért ezt meggondolnám, második esküvő, két gyerekkel, nem igazán illik, főleg ha faluban, vagy kisvárosban élsz, és a fátyoltól is tartózkodnék, de TE tudod, én is inkább krémszínűt, bézst, ekrüszínűt választanék, ettől még nem kell kosztümben lenned, de vannak nagyon szép igazi menyasszonyi ruhák amik nem hófehérek.

"Fehér szín:

A fehér szín az ártatlanságot, romlatlanságot, szűziességet szimbolizálja ezért fehér a hagyomány szerint a menyasszony ruhája és ezért nem szokás második házasság esetén fehérben esküdni." [link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

díszmagyar jellegű ruha: [link]

Szerintem ezek is nagyon szépek. Sok boldogságot!

2010. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt megkérdezhetem, hogy miért szeretnél templomi esküvőt?

Gondolom a vallás nem igazán fontos neked...

2010. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fátyol nélkül és fedetlen vállal nem illik templomban házasodni.


Olyan esetben házasodhat másodjára is templomban valaki ha megözvegyült.

2010. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) de igen,azért fontos nekem a templomi,mert vallásos vagyok,és szeretnék Isten előtt is esküt tenni!!Igazatok van,a fehér ruci felejtős,és tényleg jók amiket linken kaptam köszönöm!Néztem én is,nagyon szépek vannak már,ami nem fehér!!
2010. júl. 4. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!