Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 40 és 43 évesen mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 és 43 évesen mennyi idő után reális esküvőt tartani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

40 és 43 évesek vagyunk és 2017.09.04-től élünk együtt.

Majd nem olt esküvőnk április 13-án, de párom elment, hogy átgondolja, hogy megtartsuk e, mert szerinte túl gyors ez az egész...

Nektek mennyi idő után volt esküvő? Ez alatt együtt éltetek? Mennyi idő után?

Mert párom szerint az is gyors volt, hogy 2 hónap után össze költöztünk. :-(

De könyörgöm lehet, hogy kapuzárási pánikom van, de azt hittem megtaláltam azt, akitől még egy utolsó Babát bevállaltam volna.



2019. márc. 15. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
40 evesen babat? Ertem en hogy kitolodik a gyerekszules,nade 40+ mar elegge keso gyerek utan futkarozni 24 orat egy nap...
2019. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdésem :-(
2019. márc. 15. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet általános választ adni. Kortól függetlenül akkor érdemes házasodni, ha azt mindkét fél akarja. A leírásodból úgy tűnik, hogy a párod nem szeretné. Mindegy, hogy 20 vagy 40 évesek vagytok, ha csak az egyikőtöknek fontos, akkor hamar válás lesz a vége.


Biztosan nehéz így, hogy gyereket szeretnél, de próbáld ésszel végiggondolni a következményeket. Tényleg hozzámennél egy férfihoz, aki nem magától akar feleségül venni? Vállalnál közös gyereket olyannal, akinek az együttélés is teher? Tíz éve is így döntöttél volna, vagy csak a korod miatt? Ő szeretne gyereket? Te mihez kezdenél, ha egyedül maradnál a gyerekkel? Ő hogyan látja a közös jövőtöket?

2019. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet 40 évesen is gyerek után futkározni. Nem egyformák az emberek. Vannak, akik 30 évesen "vénnek" néznek ki, mások meg 40 évesen jobban néznek ki tőlük. A 40 az még nem lenne szabad, hogy öreg legyen.

Természetesen nem azt mondom, hogy ez a kor a legidálisabb a szülésre, számos hátránya van, de az, hogy ne bírjon egy 40 éves futkározni, annak azért nem kellne problémának lennie...

2019. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!