Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőtök szervezése során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőtök szervezése során vesztetek össze valakivel véglegesen?

Figyelt kérdés
Családtag, barátok? Miért vesztetek össze?
2019. ápr. 1. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudok róla. Szerintem intelligens ember meg tudja oldani, hogy ha vannak is egyet-nem értések, azt normálisan kommunikálja le mindenkivel, és ne legyen belőle tartós sértődés.
2019. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Néhány távoli rokon meg "barát" (amikor lehet jönni ingyen piálni akkor az) lemorzsolódott közben. Párom szüleivel addig sem volt jó a viszony, tehát nem nagyon érdekelt minket, hogy megsértődnek-e. Igazából nem érzem magunkat hibásnak benne. Az összes konfliktus abból adódott, hogy ilyenkor valahogy mindenki meg akarja szervezni az esküvőtöket és konkrét tervei vannak, hogy hogyan is KELL! egy esküvőnek lezajlani. Jöttek a panaszok, hogy dehát az nem is esküvőhelyszín, mi az, hogy én rövid ruhában akarok esküdni, neeem az a kaja nem jó ők majd sokkal finomabbat főznek... Aki nagyon túltolta annak megmondtuk, hogy nem kell eljönni.

Meg volt pár ember aki megsértődött mert nem lett meghívva. Olyan is, aki maga sem hívott meg minket az ő esküvőjére. (??) De ezek olyan emberek voltak, akiket mi már egyéb okokból sem nagyon szerettünk volna beengedni az életünkbe. Párom szülei konkrétan azon sértődtek meg, hogy nem ők lettek a sztárok, és nem fogadtuk meg egyik fölösleges baromság ötletüket sem. Mivel eleve a páromnak is rossz viszonya volt velük mindig is nem nagyon éreztük szükségét, hogy be legyenek avatva bármibe.

Szóval nem volt egyszerű menet, de csak olyan embereket "veszítettünk" akiknek alapból semmi helye nincs már az életünkben mert semmi szeretetet vagy támogatást nem kaptunk tőlük soha csak kritikát meg tarhálást.

2019. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

3 régebbi "barátnő". 14 éves korunk óta jóban voltunk, vagyis akkoriban 11 éve. Mindhárom beígérte, hogy eljön, majd ketten elég ócska kifogással lemondták. 1. nincs mit felvennem. 2. Pont aznap délután 4-kor lesz a szülinapi bulim. (A szülinapja másnap volt egyébként) Az esküvőnk pedig délben kezdődött. Ha akart volna, a ceremóniára legalább eljöhetett volna. A 3. csaj előbb közölte, hogy nem tud elszabadulni a munkából ezért nem tud jönni. Aztán mégis azt mondta tud jönni. Majd az esküvő napján valami délelőtt 11kor volt egy üzenet, hogy nem jön mert nincs pénze nászajándékra. Holott korábban ez is szóbakerült, és mindenkinek mondtuk, hogy nem kérünk semmit, csak részvételt, mert amúgy szűk körű esküvő volt puccparádé nélkül, és nem kell kiöltözni sem. Volt más is aki kérdezte, és neki is mondtuk. Persze én csak az esküvő előtt szembesültem azzal, hogy nem jött el a 3. lány sem. Miután már mentünk este haza, és emésztettük az ebédet, meg a tortát, közben olvastam el a facen az üzenetet.

Azóta, 7,5 éve egyikkel se tartom a kapcsolatot. Csak annyit tudok róluk, hogy még mindig szinglik mindhárman és összejárogatnak. Engem az esküvőm óta nem hívtak sehová.

2019. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első, ez nem igaz. Van, amivel NEM lehet.
2019. ápr. 1. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
3as! Nekem nem volt még esküvőm, csak gyereket szültem, de kb ugyanez a szitu állt fent...azóta nem keresnek. Annyit mondok csak, hogy az ilyenek sose voltak barátok, max Irigyek! ;) nem is hiányoznak.
2019. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. Semmi gáz, nem érdekelnek egyáltalán. Nyugi, nem vágtam eret magamon:D Akkor tény, hogy baromi rosszul esett, de rég túlléptem rajta. Nem voltak igazi barátok és ennyi. 3. voltam.
2019. ápr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez... azota nem keresnek ferjhez mentem gyerekunk van . Ők szinglik hyerek nelkul...
2019. ápr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!