Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy érti azt, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érti azt, hogy már megkérte a kezem?

Figyelt kérdés
A Párommal 3 éve vagyunk együtt, és nem sokszor esett szó a házasságról, de hamarosan kisbabát szeretnénk, ezért gondoltam rákérdezek. Ő azt mondta, hogy feleségül szeretne venni, és valamikor elmehetnénk az anyakönyv vezetőhöz időpontot kérni. Ez egy pár hete volt. Pár napja poénból mondtam Neki valamit, hogy ha nem kéri meg gyorsan a kezem, akkor más fogja megtenni, erre azt válaszolta, hogy de már megkérte. Persze megbeszéltük, hogy nem csinálunk felhajtást az esküvőből és csak a szülők lesznek ott. Egyikünk sem szereti a felhajtást és a rongyrázást. Viszont nem értem, hogy miért nem kéri meg rendesen a kezemet. Miért mondta azt, hogy már megkérte? Ebben nem volt semmi kérdés, és most én érzem magam hülyének. Amikor ezt mondta, akkor kicsit lefagytam, annyit tudtam rá mondani, hogy "Tényleg??", de erre már nem válaszolt. Igazából túl büszke vagyok hozzá, hogy felrójam Neki, hogy "Miért nem kéred meg RENDESEN a kezemet?".

2019. máj. 22. 14:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon figyelj oda,mert ha megkerdezi, hogy hozza megy-e felesegul, de nem ereszkedik felterdre kozben, akkor az nem rendes lanykeres:) Ha kozben nem konnytol fatyolos a tekintete, akkor nem is szeretne hazasodni.Bar ha belegondolok, a konnyes tekintet is azt jelenti, hogy nagyon boldogtalan a hazassag gondolatatol.
2019. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%

Fel nem tudom fogni, hogy miért bántjátok. Vagy szöveget értelmezni nem tudtok, vagy a bennetek tomboló rosszindulatot próbáljátok itt kiadni magatokból.

Egyáltalán nem beszéltek meg semmit, ez nem egy lánykérés/eljegyzés. Ő rákérdezett, hogy úgy kb. mi várható a jövőben, a pasas meg erre annyit mondott, hogy VALAMIKOR ez lesz meg az lesz. Azóta pedig már hetek teltek el, és szintén feledésbe merült volna a téma (talán újabb 3 évre), ha a kérdező nem dobja fel ismét.

2019. máj. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó, és akkor? Ha már össze akarok házasodni valakivel, akkor az a minimum, hogy kommunikálom a vágyaim, nem pedig azt várom, hogy találja ki. Le kell ülni, és normálisan megbeszélni, nem pedig poénkodni. "hogy ha nem kéri meg gyorsan a kezem, akkor más fogja megtenni" -> nagyon szánalmas érzelmi zsarolás, "humornak" álcázva...
2019. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak a kevés embernek a normális válaszát, akik nem egyből nekem estek. Annyira jó, hogy itt mindenki leadja a a rendelést a párjának, hogy mikor és hogyan szeretné a lánykérést és az esküvőt. Érzelmi zsarolás? Egy ismerős kisfiútól (10 éves) kaptam egy szál virágot és erre mondtam poénból, hogy még a végén ő fogja megkérni a kezem, ha nem vigyáz. Azóta már megbeszéltük a dolgot a Párommal.
2019. jún. 23. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!