Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szülőköszöntő ajándék. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőköszöntő ajándék. A szülők kapnak ajándékot. A nagyszülőknek elegendő egy-egy puszit adni?

Figyelt kérdés

Mindkét félről egy szülő van (1 apa a menyasszonynak, 1 anya a vőlegénynek). Kalandos gyerekkorunk volt. A vőlegény születése óta az anyai nagymamával nagyon jó viszonyt ápol, az apaival évente 2x beszél, évekig nem is találkoztak.

A menyasszony az anyai nagymamával nem tartja a kapcsolatot, az apai nagyszülőkkel igen.

Ilyen esetben elegendő, ha a szülők kapnak köszönőajándékot, a nagyszülők pedig egy-egy puszit?

(beszédben elméletileg meg szokták említeni őket is)


2019. máj. 28. 23:42
 1/7 A kérdező kommentje:
2 hét múlva esküvő, és még nem tudjuk, hogy is legyen ez a rész.
2019. máj. 28. 23:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy csokor virág illik a nagyszülőknek is. Nyilván nem olyan pompásat mint az öröm szülőknek
2019. máj. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Virágot én is adnék, legalább 1 szálat,ünnepiesen megkötve.

Kérjétek az esküvőn ültetőt,hogy az első sorban ültesse le Őket,ez már eleve megtisztelő Nekik, és könnyebb is Őket köszöntenetek.

2019. máj. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van, ahol csak a szülőknek szoktak, van, ahol a nagyszülőknek is. Mondjuk az elég fura szerintem, ha az apa, akivel szinte nincs is kapcsolatban, virágot kap, az nagymama pedig, akivel jóban van, csak egy puszit.

Nálunk páromnak csak egy szülője él, nekem ugyan mindkettő, de az anyámat nem hívtam meg, cserébe viszont ott lesz apám új párja. Mi szimplán úgy döntöttünk, hogy kihagyjuk ezt a szülőköszöntősdit, az a legegyszerűbb.

2019. máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A menyasszony apjával jó a kapcsolat, mint ahogy az ez ági nagyszülőkkel is

A menyasszony anyai rokonai, anyja nem lesznek ott.

A vőlegény apja meghalt, apai nagyanyjával évekig nem beszélt, mostmar évi 2x kb a kötelező ünnepekkor meglátogatjuk.

A vőlegény anyjával és ezági nagyszüleivel jó a kapcsolat.

2019. jún. 3. 16:47
 6/7 A kérdező kommentje:
Bonyolult kicsit, igy megfogalmaztam megegyszer
2019. jún. 3. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Felénk csak a szülőknek szokás ajándékot adni, a nagyszülőknek egyáltalán nem, kapcsolati minőségtől függetlenül.

Ha felétek mégis, én is támogatom a szál virág/kis csokor ötletét.

2019. jún. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!