Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ilyenkor mi a legjobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

A párom unokatestvérének esküvőjére vagyunk hivatalosak. Nem különösebben tartják a kapcsolatot, gondolom ezért csak későn jutott eszükbe minket is meghívni. Szóval az esküvő 2 hét múlva lesz, de sajnos a párom már nem tud szabadnapot kérni, délutános aznap (úgy alakult hogy van 2 táppénzes a csoportjukban műtét miatt és meg lett mondva hogy ebben a hónapban már senkit nem tudnak elengedni mert kell a munkaerő). Én még gyesen vagyok hó közepéig aztán meg szabin, de a párom nélkül meg hogy menjek el mikor csak köszönőviszonyban vagyunk az említett rokonnal, szinte nem is ismerem. Szóval visszajeleztünk, hogy sajnos nem tudunk elmenni.

Arra gondoltunk, hogy esetleg előző nap délelőtt (vagy azon a héten amikor nekik is jó az időpont) elmennénk hozzájuk egy szép gratulációs képeslappal meg némi pénzzel a borítékban. Ez esetben mennyi pénzt kellene adnunk? Nem állunk túl fényesen anyagilag, pont ablakcserére gyűjtünk mi is, több tízezret nem tudunk adni. Vagy esetleg valami ajándékot kellene vinnünk? Nemrég költöztek közös házba amit újítgatnak ők is, de igazából nem ismerjük őket annyira hogy tudjuk minek örülnének vagy mire volna szükségük.

Szóval örülnék pár ötletnek hogy mit adjunk nekik, megbántani semmiképp nem akarjuk őket - így is kínos hogy nem tudunk elmenni az esküvőjükre.

A segítséget előre is köszönöm!

32/N



2019. jún. 9. 17:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem kell vennetek semmit szerintem. Egy üdvözlőlap, és ennyi. Igazából az, hogy 2 héttel az esküvő előtt hívtak meg, nem kötelez Benneteket semmire. (Amúgy ezt ők is tudják, szerintem valaki utolsó előtti pillanatban visszamondta, kimaradt két hely, és így akarják elsunnyogni). Ne Te érezd kellemetlen helyzetben Magad.
2019. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!