Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vőlegényem idióta testvérét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem idióta testvérét illetlenség lenne nem meghívni az esküvőmre? "Lehet" ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Nos sosem szerettük egymást, az elejétől kezdve. Olyan tulajdonságokkal rendelkezik amit ki nem állhatok egy emberben. (pl önző, hazudozik, beképzelt, azt hiszi körülötte forog a világ, azt hiszi ő a legokosabb, közben egy hülye p*csa)

Évről évre egyre rosszabb lett a viszonyunk. Már 2-3 éve nem is találkoztunk egymással, de voltak nézeteltéréseink a neten is.

Amikor eljegyzett a vőlegényem csak annyit bírt reagálni rá hogy ugye ez egy vicc? Meg hogy szóhoz se jut meg hasonló pozitív dolgok.

Szóval mivel ennyire "örül" nekünk úgy gondoltam hogy eszem ágában sincs meghívni az esküvőmre, na meg amúgy is a hátam közepére nem kívánom azt a nőt. A vőlegényem gondolom szeretné meghívni, de én nagyon nem, most minek? Nem örül nekünk, csak azért mert családtag?



2019. júl. 5. 13:24
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Igen, tudja, nem hiába nincsenek jóban. :/
2019. júl. 5. 22:18
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom a vőlegényed azért terel, mert nem akar a két tűz közé kerülni. Szerintem az anyós éa apósjelölttel beszélj! Hátha tudnak segíteni, hogy moderálják a lányukat. Lehet ők jobban meg tudják mondani, mi az ellenszenv oka. De ehhez nagyon kultúrált beszélgetés kell majd.


30n

2019. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
A gond az hogy őket sem tudom hogy miért nem kedvelnek engem. (Már a vőlegényem szülei) Szóval sajnos velük sem olyan jó a viszonyom. Lehet hogy ugyanaz a bajuk mint a tesójának is, de ha nem mondják nem tudom magamtól, az is lehet hogy esetleg tudnék változtatni rajta vagy legalábbis akkor amikor velük vagyok. Mondjuk ők legalább belátták hogy a fiúk érdekében el kell fogadnunk egymást. Meg kéne beszélni ezt, de én nem tudom hogy kéne felhoznom, a vőlegényem meg nem igazán szeretné ezt. (Próbáltam kiszedni belőle hátha ő elmondja hogy mi a gond velem, de azt mondta ő sem tudja, bár nekem ez is fura hogy nem kérdezi meg ezt tőlük.)
2019. júl. 5. 23:04
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ültesd le a szülőket és tisztelettudóan, de őszintén kérdezz rá, hangsúlyozd ki, hogy szeretnél javítani a helyzeten.

Senkinek sem jó ez így, néha valakinek kell annyira felnőttnek lennie, hogy elkezdje a változtatást.


Utolsó voltam

2019. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
56%

Aha, szóval a pasid családja sem szeret téged, nem csak a testvére. Mindenkinek unszimpatikus vagy, és mégsem gondolkozol el rajta, hogy a te készülékedben lehet a hiba :D

Csak panaszkodni tudsz a csajról. Tegyük fel igaz, hogy kukkol téged facebookon meg te jársz az agyában 0-24, de te ugyanazt csinálod. Sőt, te még kérdéseket is irkálsz róla, idegen emberektől várod el, hogy szidják őt. Lehet, hogy igazad van, és egy bunkó, hisztis kis idióta, de te sem vagy különb.

Dedó amit csinálsz. Nem házasodnod kellene, hanem először is érettebben viselkedni, tudod, mint egy felnőtt nő.

2019. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Igen, tanulj meg szöveget értelmezni. Konzervatív a család, van konkrét elképzelésük hogy milyen lány kéne a fiúk mellé, nos én nem felelek meg ezek szerint a követelményeknek. Biztos a vőlegényem is ezt gondolja amit ti, azért akar elvenni engem.🙄

Nem azt mondtam hogy 0-24ben engem néz, csak előfordult hogy visszahallottam hogy beszélt róla amit megosztottam.

Biztosan ismertek ennyiből, menjetek el profi emberismerőnek.. Szánalmas ami itt megy komolyan. Az hogy egy adott dologhoz, vagyis inkább egy adott emberhez hogy állok ebből meg lehet tudni hogy milyen ember vagyok is én... Hát nevetségesek vagytok. Nem azt vártam hogy mindenki szidja, de ezt már leírtam, ha ennyire nehezedre esik értelmezni egy szöveget inkább ne olvasd el, főleg ne írj véleményt.

Ja és biztos mert 3 ember nem szeret engem az feltétlenül az én hibám. Gondolom titeket MINDENKI az égvilágon imád. ;)

(Érdekes az emberek nagy részével ki szoktam jönni, pl munkahelyen vagy akárhol.)

2019. júl. 6. 14:59
 27/38 anonim ***** válasza:
63%
Tudnám miért teszel fel kérdést ha utána a válaszadók a rosszak. Egyébként ha újraolvasod a kérdésed és az alá írt válaszaidat és közben nem jössz rá mi a bajuk Veled akkor van egy rossz hírem...
2019. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Mi a rossz híred? :)

Írtam hogy nem szokott baja lenni velem az emberek többségének, úgy szoktam viselkedni mindenkivel ahogy ő viselkedik velem, nem tudom ezen miért kell meglepődni. Nyilván ha utálatosan viselkedik velem a tesója nem lesz az öribarim. Én ok nélkül nem szoktam bántani senkit. Itt is nem véletlenül válaszoltam úgy ahogy bizonyos embereknek. Normálisan is el lehetett volna mondani a véleményt anélkül hogy én lennék maga a sátán mert 3 ember a Földön nem szeret.

Ahogy már feltételeztem az előbb is, ugye titeket MINDENKI szeret? :)

2019. júl. 6. 16:49
 29/38 anonim ***** válasza:
60%

Nőj fel, kérdező... kamaszlánynak nem való a házasság.

Ha megtanultad megfelelően, felnőtt emberként kezelni a konfliktusaidat, ill. felnőtt párként kommunikálni a vőlegényeddel, akkor lesz érdemes visszatérni a házasság-témára - addig csak parasztvakítás az egész... ;)

2019. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Értem, semmi logikus érv csak ez hogy gyerekes vagyok. Hát ok, légy boldog, majd biztos miattad mondom le az esküvőmet mert ismeretlenül alkotsz rólam egy ilyen véleményt. :)
2019. júl. 6. 17:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!