Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Amikor kiosztottátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor kiosztottátok az esküvői meghivokat mindenki azt mondta hogy jönni fog vagy kértek gondolkodàsi időt?

Figyelt kérdés
Vasárnap kiosztottuk a meghivot és nagyon kevesen mondták azt hogy jönnek a többiek mind azt mondják hogy visza jeleznek . Én egy nap alatt idegroncs lettem ,csak az áll ellőtem hogy alig lesznek és szégyenbe fogunk maradni ez még fokozza azt hogy a páromat már hívta egy pár hogy nem jönnek.

2019. júl. 8. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Ez csak annyit jelent, hogy megnézik, van-e olyan halaszthatatlan dolguk akkor, ami ütközne. Én se szoktam egyből rávágni, hogy megyek. Meg kell beszélni a párommal is. Nagy eséllyel megyünk, de amíg nem tudom 100%-ra, addig nem mondom, mert nem akarom félre vezetni esetleg.
2019. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg csak megnézik, hogy van-e akkorra elhalaszthatatlan programjuk, megbeszélik és utána visszajeleznek, 1 nap miatt még ne idegeskedj :)

amúgy meg az se szégyen, ha kisebb esküvőtök lesz

2019. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk se mondta mindenki egyből, hogy jönnek, de mi kértünk is visszajelzést X dátumig (3 héttel az esküvő előtt asszem). Oké, hogy ez a ti nagy napotok, de attól még lehet, hogy lesz olyan programja a legközelebbi barátoknak is, ami miatt nem tudnak elmenni (pl rokonságban akkor lesz esküvő, valaki éppen akkor szül/nagyon közel lesz hozzá, ilyesmi miatt mondták le nálunk páran). Ezen szerintem nem kell idegeskedni, mindenki igyekszik úgy intézni, hogy egy esküvői meghívásnak eleget tegyen.
2019. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szokás azonnal szóban rávágni, hogy igen megyünk. Általában a meghívóba beleírják, hogy kérjük x hó x.éig jelezzetek vissza. Nálunk is így volt.
2019. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Nagy suttyóság elvárni, hogy mindenki azonnal visszajelezzen, általában szokás pár napot adni, hogy az ember meg tudja nézni, alkalmas-e az időpont..
2019. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Bridezilla alert! [link]

Te komolyan gondoltad, hogy mindenki azonnal visszajelez? Nevetséges :D

2019. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki előtt lesztek szégyenben?
2019. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

És ha épp nem megy el a fele, akkor mi van?

Kevésbé lesztek házasok? Az étteremmel úgyis azt szokás megbeszélni, hogy esküvő előtt valameddig adjátok le a végleges létszámot. Addig elég visszajeleznie a násznépnek is.

2019. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan senki nem mondta szerintem, hogy jönni fog, max hogy "köszi a meghívást, szerintem jó lesz a dátum". De nem is kérdeztünk meg senkit úgy direktben, mindenkinek megmondtuk, hogy meddig kell visszajelezni. Én se mondanék azonnal igent, pedig elég jó vagyok dátumokban, és tudom, mikor hova megyek. De lehet, hogy a férjemnek van valami programja, ami csak akkor jut eszébe, mikor már harmadszorra kérdezem.
2019. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok esküvői meghívót vettünk mostanában át és utólag visszagondolva, sosem mondtuk azonnal, hogy természetesen ott leszünk. Ez valahogy nem tudom. Fura.

Sok szeretettel várnak és örülnének ha velük ünnepelnénk, mi pedig nagyon szépen megköszöntük a meghívást és örültünk, hogy gondoltak ránk.

Mivel minden meghívóval voltunk olyan viszonyban, ezért sosem nyaggattak, szépen kialakult és teljesen természetes volt, hogy megyünk.

2019. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!