Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mikortól "normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mikortól "normális" összeházasodni?

Figyelt kérdés

Mennyi idő együttjárás után jogos elvárás az, hogy a pasi megkérje a nő kezét, ill. mit tartotok "normálisnak"?

Pl. Demcsák Zsuzsa 2 hét után ment hozzá egy indiai pasashoz, és mindenki hülyének nézi. Mennyi idő után nem néznék hülyének?


2019. júl. 8. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkinek a magánügye.
2019. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Semmikortól. Mert nem "jogos elvárás", ha csak te akarsz esküvőt, a palid meg nem. Ha meg mind a ketten akarjátok, akkor nem az kell legyen a fő gond, hogy mit mondanak a faluban, hogy ilyen hamar házasodtok.
2019. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%

Hát 2 hét után nem normális. Annyi idő alatt nem lehet valakit megismerni. Szerintem minimum fél év együtt élés kell, de inkább egy év ahhoz, hogy azt mondhassa az ember, ismerem a párom alap személyiségét.

Az elvárás a házasságra amúgy sosem jogos, ilyet nem lehet elvárni. Vagy akár valaki hazasodni, vagy nem. Mondjuk ezt már a kapcsolat elejen tisztázni kell az alapvető kérdésékkel együtt.

Nekem az nem szimpatikus amúgy, vagyis inkább nem érthető a számomra, ha valahol a pár tizeneve együtt él, gyerek is van, nem is kicsi és akkor döntenék úgy hogy házasodnak.

2019. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Elvárás nincs, ez mindenkinél egyéni.

Amit én átlagosnak/normálisnak tartanék (hogy a te szavaid visszhangozzam), az cirka két év után eljegyzés, és utána mondjuk egy éven belül esküvő. Nem árt, ha eközben együtt is élnek azért egy darabig, mert az az igazi vízválasztó.

Ehhez képest én magam is lassan öt éve "csak" barátnő vagyok, szóval... :) Minden ember, minden élethelyzet más.

Két hét után mondjuk nem mennék férjhez, az fix. :D

2019. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%
Az átlagos(normális) embereket ne emlegessük már egy lapon a Demcsákkal. Köszi
2019. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Én átlagban azt mondanám, úgy három év után, ha jó a kapcsolat, akkor már egy eljegyzésnek, és rá egy éven belül házasságnak meglenne az időszerűsége. ha van egyáltalán ilyen szándék. De van, hogy nincs, vagy külső körülmények akadályozzák, vagy később érik meg a szándék. olyan is van, hogy mire az egyiknél megérik, a másik már ki akar lépni a kapcsolatból.
2019. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Attól tartok, hogy nem a legszerencsésebben fogalmaztam meg a kérdést :)

Nyilván nem olyasmiről van szó, hogy ki kell erőszakolni az esküvőt.

És nem írtam, hogy Demcsák normális, csak épp róla olvastam :D

2019. júl. 8. 18:33
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Ez kortól is függ. Mi 26 évesek vagyunk, 5 éve együtt, most kezdem érezni, hogy itt az ideje. Elötte teljesen felesleges lett volna és nem is lettünk volna rá készen.
2019. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Teljesen változó, hogy kinek mi fér bele, és szerintem nem lesz attól egy ember rossz vagy kevésbé normális, ha nála más ez az időtartam, mint nálam. Nekem az egyik ismerősöm kezét fél év után kérte meg a pasija, és igent mondott, azóta már boldog házasok. Ha engem kért volna meg valamelyik exem fél év után, elmenekültem volna a fenébe :D
2019. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
7 éve jártunk, 3 éve éltünk együtt, mikor összeházasodtunk. Nincs olyan, hogy normális, aki nem akar, annak házasodnia sem kell, akik meg igen, eldöntik maguk.
2019. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!