Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha gyereketek és párja esküvőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyereketek és párja esküvőjükre olyan helyszínt választott a vacsorához, ahonnan kizárt titeket, elmennétek a házasságkötésre?

Figyelt kérdés

Nejemmel próbáltunk tanácsokat adni, belefolyni a szervezésbe, de a fiatalok mentek a saját fejük után.

Mi diétázunk, ők olyan vendéglőt választottak, ahol nem tudnak diétás ételeket biztosítani. Jeleztük az ifjú párnak, hogy ez sértő számunkra. Ha ez így marad, nem megyünk el a vendéglőbe, a lagzira. Azóta nem beszéltek velünk, nem szervezték át, még elnézést sem kértek.

Ti a helyünkbe, elmennétek a házasságkötő terembe?



2019. júl. 13. 04:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
63%
Értem kérdező. Tehát van mondjuk egy 50 fős esküvő és 4 etelallergias vendeg. Hat, továbbra is a többséget vennem figyelembe.
2019. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
76%
Amuyg meg házasodtam én is és senki nem szolt bele semmibe, monden úgy volt, ahogy én meg a párom szerettük volna. Képzeld, az én családomra "rá volt kenyszeritve" hogy repüljenek, mert mi külföldön élünk. Bizony nem kérdeztem a velem3nyunket, hogy inkább Magyarorszagon legyen e az esküvő. Most majd jól elszégyellem magam,oke?
2019. júl. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kérdező!


Új belépőkén olvasgatom a hozzászólásokat. Én csak annyit mondok nem szabad privát élettel kapcsolatban kérdést feltenni a gyikre, annak soha nincs jó vége. Mindig vannak akik le szólják az embereket. Választ pedig nem kapsz a kérdésedre.


Szar helyzetben vagytok! Az élet a család az mindig gáz helyzeteket hoz.

2019. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
81%
Továbbra is fenntartom, hogy a szülei vagytok, nem a főnökei, hogy megmondjátok, mi lesz az esküvőn. Van egy gyanúm, miért fajult idáig a helyzet, és nem a fiatalokat tartom felelősnek érte.
2019. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
87%

Köszönöm a számtalan találgatást, kitalációt!


HA kiírod úgy a kérdést, hogy benne vannak a tények, senki nem találgat.

2019. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
83%

megbeszélés után kellemesen tudunk étkezni.


Bocs, de egy gluténérzékeny (pláne, ha állítólag hiperérzékeny) étteremben csak megbeszéléssel nem tud gluténmentesen étkezni. NEm egyszerűen az alapanyagokat kell kiahgyni, de a véletlen szennyeződést is el kell kerülni, az megbeszéléssel nem megy. Különvonul a szakács, addig másnak nem főz???

2019. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
83%

"Lehet, hogy maradiak vagyunk, de úgy gondoljuk, egy normális családban, igenis illik megbeszélni az esküvő mikéntjeit. Nem, nem akarjuk rá erőszakolni a fiatalokra a saját elképzeléseinket! De ők huszonévesek, mi pedig negyvenesek, ötvenesek vagyunk, így kétszer annyi az élettapasztalatunk."


Nem is olvastam tovább. Lenézed őket a koruknál fogva. Tehát te jobban tudod ők kussoljanak.

Mit kéne megbeszélni azon kívül, hogy hol lesz és mikor? Nem úgy van már, mint régen, hogy 2 napig tart, boldog boldogtalan a vendéglistán és a rokonság hetekig süt, főz, disznót vágnak stb.

2019. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
84%

57!


Rátapintottál a lényegre. Gluténmentesen csak akkor lehet főzni, ha a világon semmi glutentartalmu még csak a konyha közelébe se kerül.

2019. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
78%
Az én szüleim is ilyenek. Soha semmiért nem tiszteltek és ismertek el, mindig csak az volt a fontos, amit és ahogyan ők akartak. Lehet, hogy jót akarsz nekik, de ezzel pont az ellenkezőjét fogod elérni. Majd a gyereknevelésükbe is beleszólsz majd mindenbe?
2019. júl. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
80%

#60

Az ilyenek kedvenc mondata "Én már felneveltem 2-3 gyereket!"

2019. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!