Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha gyereketek és párja esküvőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyereketek és párja esküvőjükre olyan helyszínt választott a vacsorához, ahonnan kizárt titeket, elmennétek a házasságkötésre?

Figyelt kérdés

Nejemmel próbáltunk tanácsokat adni, belefolyni a szervezésbe, de a fiatalok mentek a saját fejük után.

Mi diétázunk, ők olyan vendéglőt választottak, ahol nem tudnak diétás ételeket biztosítani. Jeleztük az ifjú párnak, hogy ez sértő számunkra. Ha ez így marad, nem megyünk el a vendéglőbe, a lagzira. Azóta nem beszéltek velünk, nem szervezték át, még elnézést sem kértek.

Ti a helyünkbe, elmennétek a házasságkötő terembe?



2019. júl. 13. 04:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
68%
Értem, utolsó. Tehát figyelembe veszi ezt a hármat és xarik a másik 47re, magara meg a volegenyere/menyasszonyára. Elvégre a saját esküvője nehogy már olyan legyen amilyennek ő akarja, forogjon az egész nap apuka és a családja körül. Igazad van.
2019. júl. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
26%
Miért kéne sza..ni a többi 40-re? Tőlem ehetnek pizzát,süthetnek szalonnát,bármit csinálhatnak,amit az ifjú pár megálmodott,de miért nem lehet az APÁM családjára odafigyelni?
2019. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
32%
Ha az álomesküvő arról szól,hogy mindenki pizzát eszik,ha beledöglik is,akkor jogos,hogy nem tesznek meg ennyit sem a diétázók kedvéért.Az meg költői túlzás,hogy egész nap apuka körül kell ugrálni,csak azért mert a pincér nekik nem peperoni pizzát tálal fel.Az ifjú pár nyugodtan lesza..hatja a kérdezőt családostól,én meg akkor sza..nám le a fiatalokat,amikor jönnek a markukat tartani a pénzért.Tudod,amilyen az adjon isten,olyan a fogadj isten.
2019. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
20%

Az esküvő egyfajta vendéglátás, nem láttam még olyan párt, aki az ételek szervezésénél csak magára gondolt volna, hiszen nekik elég lenne egy adag a kedvenc ételükből. Ott az elsődleges mindig a vendég, ezért vannak több féle menük. Egyre több helyen vannak mindenmentes menük is, hogy jól érezze magát mindenki.

Ha már veszik a fáradtságot hogy elmenjenek az esküvőre illik a kedvükben járni, pláne a fontosabb vendégek (családtagok) esetében.

Aki annyira önző hogy magasról szarik mindenkire, élből köp a vendégek alapvető igényeire, annak a házassága sem fog sokáig tartani, sőt, csoda hogy egyáltalán valaki összeházasodik vele.

2019. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem az, hogy biztosítanak a szülők számára is megfelelő menüt nem azt jelenti hogy minden a szülőkről fog szólni. Ez olyan apróság, hogy csodálkozom hogy ezen bárki felkapja a vizet. Pár éve voltam olyan esküvőn, ahol kb 100 emberből 4 külföldi volt (Magyarországon volt az esküvő) miatta bérelt fel a pár kétnyelvű vőfélyt, és minden kétszer mondott el. Szerintem ez nagyon szép gesztus, vannak Youtube-on videók az esküvőjük részleteiről, meg lehet nézni :) Ez messze nem azt jelenti, hogy a külföldi kollégákról szólt volna az egész az esküvő...
2019. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem simán csak nem akarják hogy menjetek. Ennyi.
2019. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a másik 50 vendéget sem kell figyelembe venni, nemhogy a családot. Szarjatok mindenkire, haladni kell a korral. Akinek nem tetszik az majd eltakarodik onnan
2019. nov. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
44%
Nekem ah a véleményem, hogy az esküvő két emberrol szol: ez amenyasszony es a volegeny. Nekik kell hogy megfeleljen minden. Ha ők úgy döntenek, hogy egy tenger gyümölcseire szakosodott étteremben akarnak ünnepelni, akkor ott ott fognak, akkor is, ha X allergiás a rákra. X eldönti, hogy elmegy e a lagziba. Ennyi.
2019. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!