Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha gyereketek és párja esküvőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyereketek és párja esküvőjükre olyan helyszínt választott a vacsorához, ahonnan kizárt titeket, elmennétek a házasságkötésre?

Figyelt kérdés

Nejemmel próbáltunk tanácsokat adni, belefolyni a szervezésbe, de a fiatalok mentek a saját fejük után.

Mi diétázunk, ők olyan vendéglőt választottak, ahol nem tudnak diétás ételeket biztosítani. Jeleztük az ifjú párnak, hogy ez sértő számunkra. Ha ez így marad, nem megyünk el a vendéglőbe, a lagzira. Azóta nem beszéltek velünk, nem szervezték át, még elnézést sem kértek.

Ti a helyünkbe, elmennétek a házasságkötő terembe?



2019. júl. 13. 04:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
88%

Nem mennék el, se nem azért,amire te gondolsz. Nyilvánvaló, hogy nem látnak titeket szívesen, amiért belekotnyeleskedtetek a szervezésbe. Látszik, hogy taknyos kölyökként kezeled, amikor azt írod, hogy ment a saját feje után. Nem, ők szeretnék, ha olyan lenne az esküvő, ahogy ők elképzelik, nem ahogy te meg a minden lében kanál nejed elképzeltétek.


Amúgy sántít a sztorid, nem fér a fejembe hogy van olyan étterem, ahol nem tudnak diétás menüt összeállítani.

2019. júl. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
11%

Hány évesek a fiatalok? Gondlom nem 18-20 hanem már felnőttek.

Sokan nem szeretnék, ha a szülők mondanák meg milyen legyen az esküvőjük. Ez még nem olyan nagy dolog, ám sokszor szívükre veszik a szülők.

Szerintem eléggé bunkó húzás volt tőlük a helyszínválasztás! (főleg ha a szülők állják az esküvőt! Ti álljátok? Az hogy nem beszélnek veletek egyértelművé teszi nem akarják, hogy ott legyetek. Én nem mennék el a házasságkötő terembe sem!

2019. júl. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 A kérdező kommentje:

Épp ez a lényeg, próbáltunk velük együtt kitalálni, de még az ötleteinket sem hallgatták meg, ill. amikor meghallgatták, egyik fülükön be másikon ki. Nem belekotnyeleskedtün, együtt megbeszélést szerettünk volna.


Nem sántít a sztorink! Mi is ezért érezzük sértésnek a helyválasztást, mert manapság szinte minden étteremben, vendéglőben tudnak biztosítani diétás ételeket. Ők pedig épp egy olyat választottak, ahol nemet mondott erre a tulajdonos. (Azt már nem is mondom, hogy egy kis pizzázó vendéglőről van szó. Nekünk nem tetszik, mint helyszín, de ezért már nem is szóltunk volna.)


24 - 28 évesek, 2 éve élnek együtt. Mi biztosítunk nekik külön lakhatást, de ott ők tartják fenn magukat.

Tíz hónappal ezelőtt a vőlegény szüleivel és a fiatalokkal leültünk. Akkor abban egyeztünk meg megosszuk az esküvő költségeit. Tehát úgy volt, a szülők fizetik az esküvőt. A fiatalok még azt sem mondták, mennyi lesz, semmiről nem tájékoztatnak. A másik család szintén nem keresett minket az esküvővel kapcsolatban. A fiatalok eddig minden álltak maguk. (gyűrű, ruhakölcsönzés, egyéb előlegek)

2019. júl. 13. 05:40
 4/88 anonim ***** válasza:
92%
Aztán mi volna, ha egy napig nem diétáznál? Ha orvosi oka van akkor nem szóltam.
2019. júl. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
91%

Vihar a biliben. Egyszer kibírjátik, hogy nem diétáztok, max kevesebbet esztek. Vagy nem eszitek meg a tányérról, csak amiről úgy gondoljátok, belefér. Milyen diétán vagytok egyébkén, mi célból?

Amúgy meg nem kell mindenbe belekotnyeleskedni. Ők egyedül akartak dönteni, minek erőltetitek, higy üljetek le közösen megbeszélni?

2019. júl. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom kilyen diétán vagytok, de nem hiszem el hogy egy étteremben ne lenne párolt zöldség vagy valami hasonló. Legrosszabb esetben nem esztek ott semmit se. Nem a hasatok a lényeg hanem a fiatalok. Ha mégis nagyon éhesek vagytok akkor visztek magatokkal.

Anno annak idején engem is idegesített a családom tanácsadása ezért én magam fizettem az esküvő költségeit és nem hagytam beleszólást. Tapasztalatom szerint minden szülő olyan esküvőt szervezne a gyerekének amilyent magának szeretett volna.

A helyetekben mindenképpen elmennék az esküvőre és a vacsorára mert ritkán házasodik a gyereketek. Javaslom ezentúl a hasznos tanácsaitokat tartsátok meg magatoknak és hagyjátok meg a gyerketek önállóságát.

2019. júl. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
93%
Az esküvöre csak menjetek el , illetve és ha kulcsszavakbol jól sejtem gluténmentes diétát kell tartanotok ,azt még nem minden étterem biztosít,és nem is olcsó az ilyen étkezés.
2019. júl. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
85%
Persze hogy nem hallgatták meg az ötleteiteket. Volt nekik sajátjuk. Figyelj: az ő esküvőjük, nem a tiétek. Ha az egészet te fizeted, akkor is illő lenne úgy szervezni, ahogy ők szeretnék.
2019. júl. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
88%
Muszajból vagy divatból diétáztok?
2019. júl. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
85%

Nos, 2 ember kedvéért nem szerveznék át egy lakodalmat,az hetszentseg.

Megmondom őszintén, ha olyan huyle szüleim lennének, higy nem lennének kepesek egy napra az esküvőm miatt lemondani a diétájukról, meg se hívnám őket.

Amuyg meg mi az a különleges diéta, aminek nem tud akármelyik étterem megfelelni?

2019. júl. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!