Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit illik a borítékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit illik a borítékba tenni nászajándéknak?

Figyelt kérdés

Rokonnak

Szállást biztosítanak, de kocsival utazunk 200km-t


2019. júl. 13. 12:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi pont esküvőt szervezünk, így nagyjából tisztában vagyunk a Pest megyei szolgáltatók áraival. Egy esküvőn egy fő meginvitálása 15-20 ezer forint és ebben sok esetben a szállás nincs is benne. Ha esküvőre megyünk, mi ezzel kalkulálunk. Mindenképpen fedje le az adott összeg azt, amibe kettőnk vendéglátása kerül, tehát az alap, az 40 ezer forint. Ezen felül pedig attól függően adunk, hogy mennyire közeli a házaspár.

Távoli rokonnál szerintem teljesen reális a 60 ezer, főleg Pest megyében.

2019. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

A 40 osszesen is boven realis (mennyecsketanc+ajandek).


Persze, ez fugghet meg attol is, h mi lesz a vacsora, pl voltam olyan helyen, ahol rak volt (hozzateszem en nem szeretem az ilyen extra kajakat), meg hatalmas felhajtas, meg fugghet attol is, h ti h alltok anyagiak :)

2019. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!