Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit csináljak ha nem ismerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem ismerek senkit az esküvőn?

Figyelt kérdés
Barátom barátja esküvője lesz, én sosem találkoztam még velük, barátom fotós és fotózni hívták. Ott kell lennünk délutántól másnap reggelig. Mit csináljak addig egyedül ameddig barátom fotóz?

2019. júl. 16. 11:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Hát, ha ő dolgozni megy, én megkérdezném, mit szólna, ha nem mennék.

De szerintem nem fog egész éjszaka kattintgatni, csak fél éjszaka, ami nem sokkal jobb, lévén hogy nem ismered még a párt sem, nemhogy a násznépet.

2019. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Én nem mennék. Nem is értem, ilyenről nem is hallottam, hogy a fotós hozza a haverját is, én a pár helyében nem igazán örülnék.
2019. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Most akkor te a fotos csaja vagy, vagy csak egy baratja?
2019. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Tipikus kolonc lennél. Tök fölösleges, hogy menjél. Főleg ilyen szájízzel.
2019. júl. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Elsőre eszembe se jutott, de tényleg lehet úgy is értelmezni, hogy a fotós a párod. Ettől még ugyanúgy gondolom, ilyenről se hallottam még, hogy a csaját vinné. :)

2019. júl. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, hogy a párodat meghívták vendégnek + ő fog fotózni vagy csak dolgozni megy fotósként.

Ha utóbbi akkor ne menj vele, ha az első opció akkor ismerkedhetsz az asztalnál ülőkkel vagy simán visszautasíthatod a meghívást.

2019. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs funkciód szerintem feleslegesen mész. Én kezdőkoromban sokat vittem magammal a páromat esküvőkre, de Neki mindig volt funkciója (segített vinni a cuccokat, a fényekkel foglalkozott, a kezem alá dolgozott, kvázi az asszisztensemként jött), mára már a másodfotósom, de csak azért, hogy ott legyél szerintem ne menj.
2019. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

A fotós a párja, aki a vőlegény barátja.

PISA teszt!

2019. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%

#8

Mi köze ennek a PISA teszthez?

A "barátom" szó nálam elsődlegesen barátot jelent. Nem hinném, hogy bennem van a hiba.

2019. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Rossz a kérdés, nem ott kell lennetek, hanem a fotósnak kell ott lennie. Én a helyedben el se mennék.
2019. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!