Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit csináljak ha nem ismerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem ismerek senkit az esküvőn?

Figyelt kérdés
Barátom barátja esküvője lesz, én sosem találkoztam még velük, barátom fotós és fotózni hívták. Ott kell lennünk délutántól másnap reggelig. Mit csináljak addig egyedül ameddig barátom fotóz?

2019. júl. 16. 11:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék, nem kötelező.
2019. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
31%
#9: párkapcsolat rovat
2019. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
19%
#9: Azért párkapcsolat rovat mert ESKÜVŐ. Egyébként a barát mindenképpen kétértelmű szó ebben az olvasatban, viszont nem látom nagyobb létjogosultságát a fotós barát barátjának egy idegen esküvőjén mint a nőjének, kivéve ugye ha a pár barátja a fotós és meghívták Őt is. Utóbbi esetben meg gondolom vagy annyira felnőtt ember, hogy el tudsz vegyülni a násznépben, esetleg ha valaki felkér táncolhatsz is, de beszélgetni, új embereket megismerni mindig klassz dolog.
2019. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
A párom barátjának/haverjának lesz az esküvője. Mint vendég mint fotósnak hívták.
2019. júl. 16. 12:22
 15/21 anonim ***** válasza:
23%

#12

Esküvő rovat, és esküvőről szól a kérdés.

2019. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha a barátod szolgáltatóként megy, neked egyáltalán nem kell ott lenned, ha nem vagy a munkatársa is.
2019. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%

Tanulj már magyarul, az Isten áldjon meg!

MinD vendégnek, minD fotósnak hívták.

Hívták, mint fotóst, ha csak fotós, és mind vendégnek, mind fotósnak, ha mindkettő. Tényleg olyan nehéz?


Ettől függetlenül nem mennék.

2019. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16%
Egyél igyál röhögj a részegeken.
2019. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
79%

Kérdezd meg a párodat, pontosan mire szól a megbízása.

Ha a "ki-bevonulás, gratuláció, pár kép a lakodalomról"ban kimerül az egész,akkor menjetek el, azt a 20-5 percet kibírod,míg ő megteszi, amit kértek tőle.

De ha 4000 képet várnak tőle reggelig,akkor nem mennék.


Szóval az a kérdés, dolgozni hívták, vagy vendégnek, akinek adtak egy kis feladatot.

Voltam olyan esküvőn, ahol a fotós a menyasszony unokatestvére volt. Ő csinált pár képet, a ceremóniáról, csoportkép, meg ment egy kört a vendégek között, nyitótánc, de a buli 80%ában vendégként volt jelen.

2019. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
53%

Érdekes, nem vagyok zseni, de valahogy kapásból leesett, h a fotós barátnőjéről (gyengébbek kedvéért CSAJÁRÓL) van szó...

Kérdező, ez nyilván attól is függ, mennyire vagy társasági ember, mennyire találod fel magad idegen közegben, stb... én pl. kb. semennyire, utálom az üres fecsegést/bájcsevejt vadidegen emberekkel, és felteszem te sem vagy túl extrovertált, különben nem tetted volna fel a kérdést... a helyedben én simán lemondanám a dolgot (sőt, hasonló szituban meg is tettem: ott vőfély volt a párom), nem valószínű, h gond lenne belőle, hisz’ nem is ismernek... (nálam sem volt gond :))

2019. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!