Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az egyik koszorúslányom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik koszorúslányom visszamondta a felkérést. Mit kéne most tennem?

Figyelt kérdés
Azzal az indokkal mondta vissza, hogy másfél hónapja nem kerestem, érdeklődtem felőle. Valóban nem kerestem és a vizsgaidőszakban sem kerdeztem, hogyan sikerültek a vizsgái. De ez most komolyan probléma? Most páratlanul lesznek a koszorúslányok.
2019. júl. 16. 13:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Most komolyan probléma, hogy páratlanul lesznek a koszorúslányok???
2019. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem igaz, hogy nem tudsz keresni helyette egy másikat🤔🤔
2019. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Miért számít, hogy páratlanul lesznek?
2019. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Lehet felkérem helyette egy másik hallgatótársamat
2019. júl. 16. 13:49
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Én is visszamondtam volna a helyébe.
2019. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Most mindentől függetlenül, de az tényleg fura, hogy nem kerested. HA visszaolvasod, amit kiírtál, most sem az a bajod, hogy miért sértődött meg ezen, nem megérteni próbálod, esetleg bocsánatot kérni, hanem a legnagyobb gond, hogy páratlanul lesznek a koszorúslányok...

Mégis mi a fenét vártál...

2019. júl. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Majd én leszek koszorúslány. 31F
2019. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

Igen, azért illett volna keresned őt.

Ráadásul valóban önzőnek tünsz

2019. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Koszorúslánynak olyat kérünk fel, aki közel áll hozzánk, nem olyat, akivel mindegy, mi történik, csak meglegyen a darabszám. A sértettsége jogos, és el tudom képzelni, hogy ha bocsánatot kérsz, és belátod, hogy figyelmetlen voltál, meggondolja magát. Nem így tettél. Mit tegyél? Kèrjèl fel valaki mást, vagy szimplán a bevonuláson változtass, ahol nem számít, párosan vagy páratlanul vannak e. De első körben nézz magadba, itt bizony te hibáztál.
2019. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Bence_ ***** válasza:
95%
Hívj egy statiaztát!
2019. júl. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!