Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségemnek több állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemnek több állandó férfi társa is van, hogy kéne kezelnem ezt a helyzetet? Szeretem őt.

Figyelt kérdés

Nem troll kérdés és nem is fake, ez az életem jelenlegi állomása. Normális házasságunk volt, de nejem kiszolgáltatottnak érezte magát mellettem, mert nem talált munkát évekig, én meg gyakran vezettem le a munkahelyi stresszet őrajta. Bankban dolgozom.

Egyszer csak elmondta, hogy van egy ház, ahol ő szintén él, amíg én dolgozok. 2 másik férfival. És hogy tart ez vagy fél éve már. Nagyon ideges lettem, elhordtam minden ku.vának nem szóltam hozzá napokig.

Gondolkoztam és arra jutottam, hogy így sokkal boldogabb, így önmaga lehet, van munkája is azóta és jól keres, amivel önálló, ez volt a terve, megtalálta a helyét.

Átjött a szobámba, átbeszéltük az egészet és mondtam neki, hogy rendben, legyen. A házasságunkban eddig folyton ő engedett a kompromisszumainkból, most engedek én.

Aztán nagyon jó azóta az együtt töltött idő, mintha randevú lenne mindegyik, készülünk rá, és nem az az élete, hogy otthon takarít és rám vár.

A másik kettő férfi tud rólam, hisz ők jöttek képbe a mi kapcsolatunkba. Az egyik belgyógyász orvos, a másik pedig egyébként nagyon jó barátja. Az egómat piszkálta a helyzet, hogy én nem vagyok elég jó férfi neki. Ő azt mondta, hogy a korábbi kapcsolata is úgy működött, hogy kettő férfival lakott egy lakásban.

Szerintetek jól reagáltam, hogy elfogadtam a helyzetet? Társadalmilag nem elfogadott, azt tudom, ő viszont azóta ragyog és a kapcsolatunk is.

Én nem szoktam találkozni a másik párjaival.


2019. júl. 27. 09:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
A nejed követendő példa. Komolyan veszi a férfiak partnerkeresési problémáit és aktívan tesz ellene. Egyszerre három férfit is megment az incellé válástól. Légy nagyon büszke erre a remek asszonyra.
2019. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Hát bentlakásos de attól még egy kva aki pénzért van mással. Ha téges nem zavar, akkor mi a kérdés?
2019. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Itt az a kérdés, hogy te hogy érzed magad. Vannak párok, ahol a nyílt házasság bejön. Ha így boldogabbak vagytok, akkor hajrá :)

A társadalmi norma nem számít.

2019. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Én is szeretnék így élni, mert az én igényeim kielégítéséhez sem elég egy férfi, viszont én régimódi vagyok és nem tudnék két pasival egyszerre kapcsolatban lenni. Ha nektek ez így jó, go for it! Nyitott házasság, de legalább a másik kettő állandó.
2019. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ki kellett Googléznom, hogy mi az az incel(l)... Azt hiszem, hogy hármunk közül egyikünk sem olyan férfi, akik ne tudnánk szép nőt találni. De én szeretem a feleségemet, néha sok is, nem szeretnék felszedni csajokat. Az egyik férfi akivel együtt él a leendő nejét hagyta el ezért a felállásért, a másikuk pedig az élettársát.


Én nem szponzorálom a nejemet jobban, mint bármikor ezelőtt. És azt tapasztalom, hogy kb kettő hetente sze xel, valamelyikőnkkel, tehát inkább érzelmileg fontosak neki ezek az emberek mintsem csak szexre. Saját munkája van, szóval szerintem ez nem ku vás. Tehát nem pénzért sze xel velünk, sőt, önálló már anyagilag, mellettem meg én tartottam el. Tehát mellettem még jobban illett volna rá a ku va kifejezés, ha már így vizsgáljuk, de ennyi erővel minden háztartásbelit annak kéne szólítani?! Nem hiszem. A háztartásban is rengeteg a munka.


Megnézek nyitott kapcsolatos fórumokat, eszembe se jutott, hogy ez az, eddig. Az a kép élt a fejembe, hogy az a nyitott kapcsolat, amikor egy házasságban mindketten sz xelnek bárkivel, akik jönnek-mennek az életükben ideig-óráig.

2019. júl. 27. 10:06
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem nyitott házasság. Itt csak a feleséged csal 2 fix partnerrel, neked meg nincs elég gerinced erre nemet mondani.
2019. júl. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Poliamor kapcsolat?
2019. júl. 27. 10:16
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem poliamoria... lapozz előrébb a szótárban!

[link]

2019. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem csak az érzés kedvéért gyűjts be Te is pár barátnénit, szabadidős tevékenységekre.

És lehetőleg ne titkold.

Ha asszonyka rosszul reagálna, hidd el, nem vesztettél semmit.

2019. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mitől nem poliamoria?
2019. júl. 27. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!