Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nejem kitalálta, hogy vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nejem kitalálta, hogy vesz kondi bérletet! Már előre félek, mi lesz ha elcsábítja egy izomkolosszus? Oda milyen pasik járnak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 00:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
2019. aug. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

Ha mozijegyet venne, akkor attól félnél, hogy elcsábítják a sötétben?

Azt írod, hogy kövér vagy. Ezek szerint neked is jól jönne egy kondibérlet.

Járjatok együtt sportolni, vagy hagyd, hogy egyedül menjen és ne rinyáljál. Próbál életmódot váltani, sportolni. Ez nagyon pozitív. Nehogy visszahúzd a féltékenységed miatt.

2019. aug. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell egyből ezt feltételezni?? Én is járok és mióta elkezdtem állandóan azt hallgatom,hogy biztos van ott egy kanom meg biztos oda járok kupakolni...De az bakker,hogy szeretnék végre rövidnadrágban járni jövő nyáron,szeretnék úgy tükörbe nézni,hogy azt látom amit szeretnék,azt látom amire a párom guvvasztja a szemét az utcán,mert az AKAROM,hogy mégjobban tetszek neki,az neeeeem...oda csak kupakolni lehet járni. Komolyan....hallod undorító csapzott a hajam a végére,csavarni lehet az izzadtságot a ruhámbol,biztos így csapzottan izzadtan iszonyat csábító lehetek/lehetünk.

Mindig hajnalban járok,egy idős edző pár,egy idős férfi edző és egy csomó nő van olyankor ott.De ha lenne is izomkolosszus adonisz az sem nagyon izgatna,mert a súlyokat emelgetni járok,nem trécselni és nem pasizni. Gondolom a párod is. Enyém állandóan sorolja,hogy ja persze csak nők meg az idősek vannak. Múltkor mondtam neki,láttam új embereket,kettőt,hajnalban. Egyik lehetett kb 160kiló másik valamivel több...nah... Tudod ,ez,hogy jobban akarunk kkinézn,onnan jön,hogy ti szemmel megizélitek az olyan nőket az utcán,akik vékony,izmos,széplábúak. Minket pedig ezzel olyan szépen aláztok,de ezt nem veszitek észre. Csak a "jár konditerembe,biztos meg akar csalni..."

Ha akarnánk,bárhol bármikor megtudnánk tenni,de NEM akarjuk. Mert titeket szeretünk. Én momentán feszesedni,izmosodni szeretnék,elég vékony vagyok,sokan megbámulnak,akkor is ha a párom velem van,olyankor lázadozik meg morog,hogy haver orrba verjelek?Persze,verd orrba de magad is amikor mellettem sétálva csorgatod a nyálad...

2019. aug. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm 13! Végre valaki.
2019. aug. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

#14

Ez már nagyon kikívánkozott. Nem is értem,hogy mi a bánatos micsodáert kell egyből ilyen badarságot feltételezni,ha az ember tesz azért,hogy jól érezze magát a bőrében?! És,hogy továbbra is tetszeni tudjon a párjának,hogy az érdeklődést fentartsa. Ez akkora piszok nagy bűn?! Mert akkor leszünk szétfolyt zsírpaca,de naponta kell ugyanúgy szex és nem alázhattok minket . A rohadt kapcsolatért tesszük,hogy Nekik továbbra is szépek,kívánatosak legyünk.

2019. aug. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
30%

Most gondolj bele: elmész vele, vigyázol rá. Hogyan fogod érezni magad? ,,A nejem nem csábult el más férfiaktól, (de csakis) azért, mert én vigyáztam rá." ...

Én inkább hagynám, hogy menjen. Egyrészt azért, mert ha bízol Benne, és nem csal meg, akkor igazad volt, van értelmes a kapcsolatnak.

Másrészt azért, mert ha nincs igazad, legalább kiderül.


A szeretet pedig nem attól függ, hogy Te vagy ő hogy néztek ki, hiszen már régóta együtt vagytok...

2019. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

De, eddig is volt konkurencia. VagY úgy gondolod, más férfiak nem lézengenek az utcán?

Ennyi erővel...

2019. aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

"Nem is értem,hogy mi a bánatos micsodáert kell egyből ilyen badarságot feltételezni,ha"


Mert faék egyszerűségű ember vagy.

Elég sok ilyen sztori van, ha valóban járnál terembe és oda se napellenzővel mennél, biztos találnál erre példát.

2019. aug. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
77%
Te kövér vagy, edzetlen, a feleséged gondolom egy top modell.. és te komolyan attól félsz, hogy egy sportos, izmos férfinak majd pont a te nejed kell? 😁
2019. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
92%

Már ne haragudj, de ha rajtad szinte nincs semmi izom, és tartásod sincs akkor ne csodálkozz, sőt össze kéne kaparnod magad és szépen menni neked is edzeni és mozogni.


A barátnőd legalább tesz valamit, légy rá büszke.

2019. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!