Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nejem kitalálta, hogy vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nejem kitalálta, hogy vesz kondi bérletet! Már előre félek, mi lesz ha elcsábítja egy izomkolosszus? Oda milyen pasik járnak?

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 00:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

18-as,köszönöm,hogy így ismeretlenül kielemeztél 😁😁

Járok terembe,egy naaagyon nagy terembe. És igen,lehet,hogy szemellenzővel,mert szeretem a párom és nincs szükségem más férfira. De,amikor hajnalban megyek,akkor a macsó fiúk gondolom még alszanak így csak időseket látok,meg nőket akik utána mennek dolgozni. Na bummm...

Lehet vannak olyanok,akik vadászni járnak oda vagy fotózkodni a tükörben pávázva,de én nem ezek miatt járok.Amikor edzek,akkor arra figyelek,nem nézelődök,kizárom a külvilágot és az épp "kínzott"izomcsoporta figyelek. De igen,egyszer az első alkalommal láttam 2 csajt full sminkben jöttek be ,leültek 1-1 gépre a tükörrel szemben és ment a pletyi meg a fotózkodás a tükörben. ☺

2019. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én egyedülálló nőként is jártam kondi terembe, és nem a pasikat bámulni mentem, hanem edzeni. Amúgy sem jönnek be a kigyúrt pasik és én sem arra hajtottam, csak fogyni és feszesedni akartam.
2019. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azért írtam, mert sok ilyet hallottam, hogy "az edzőteremben jöttünk össze" stb. Tehát valami alapja csak van, ja és ő sem toppmodell, csak szimplán vékony, izom nélkül.

Nem a barátnőm, hanem a feleségem egyébként. Én biciklizni szeretek, gyűlölöm a zárt tereket, főleg ahol izzadság szag keveredik a gumiszaggal.

2019. aug. 13. 11:25
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan eséllyel jönnek össze emberek edzőteremben, mint bárhol máshol. A feleséged nem fog megcsalni, ha nem egy szutyok nőszemély. Az viszont a részedről elég visszatetsző, hogy kövérként eddig mosolyogtál a bajszod alatt, hogy de jó, hogy a vékony feleséged eddig kevesebb jópasival találkozott... ha ettől tartasz, miért nem fogysz le?
2021. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!